Anasayfa >

Süren Projeler >

Büyükyalı İstanbul Örnek Daireleri Görücüye Çıktı

Büyükyalı İstanbul Örnek Daireleri Görücüye Çıktı

29 Kasım 2016 Salı, 12:54:43
Büyükyalı İstanbul Örnek Daireleri Görücüye Çıktı
Zeytinburnu Kazlıçeşme sahil yolunda yükselen Büyükyalı İstanbul projesinin örnek daireleri görücüye çıktı. Projede konular 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat ortaklığında Zeytinburnu Kazlıçeşme sahil yolunda inşa edilen Büyükyalı İstanbul projesinin 4 farklı tipteki örnek dairesi ziyarete açıldı.

 


Lüks konut ve otel tecrübesine sahip Metex ve Arketipo ile birlikte Özak GYO tarafından tasarlanan örnek dairelerde kişiye özel özgün detaylar öne çıkıyor.


TREND DEĞİL ZAMANSIZ TASARIM
Trend değil zamansız bir proje yaptıklarını belirten Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, “Büyükyalı İstanbul projesi gerek lokasyon gerekse de arsası itibariyle oldukça kıymetli bir proje. Tasarımını da bunu dikkate alarak yaptık. Trend değil zamansız bir tasarım yaptık. Butik bir projede bulabileceğiniz tüm kavramları böylesi büyük bir projeye entegre ettik” dedi.


BRÜT NET FARKI YOK DENECEK KADAR AZ
Projede net brüt farkının yok denecek kadar az olduğunu vurgulayan Akbalık, “Metrekarede verimlilik çok önemli.  Projemizde net-brüt farkı neredeyse yok denecek kadar az.  Kullanılabilir, verimli alanlar yarattık. Bence kullanılmayan alan ölü bir alandır ve boşuna verdiğiniz para anlamına geliyor” ifadesinde bulundu.


20 GÜN SONRA ANADOLU DA AVRUPA DA 10 DAKİKA
20 gün sonra Avrasya Tüneli’nin açılacağını hatırlatan Akbalık, tünelin devreye girmesi ile projeden Anadolu Yakası’na da Taksim’e de 10 dakika gibi kısa bir sürede ulaşılabileceğini açıkladı.


KAZLIÇEŞME’DEN YEŞİLKÖY’E KADAR FAZLA ARSA SEÇENEĞİ KALMADI
Kazlıçeşme sahil bandında Büyükyalı İstanbul ve mevcut diğer projeler dışında bu boyutta bir proje gerçekleştirilebilecek başka bir arazinin kalmadığına dikkat çeken Akbalık, “Buradan Yeşilköy’e kadar arazi seçeneği çok fazla kalmadı. Ancak böylesi bir proje artık kentsel dönüşümle yapılabilir” diye konuştu.

 


FİYATLAR 1 MİLYON TL’DEN BAŞLIYOR
11 dönül alan üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul Kazlıçeşme projesi toplam 2 bin 575 bağımsız birimden oluşuyor. İlk etapta toplam 500 konutun yer aldığı projede farklı büyüklükte daire seçenekleri yer alıyor. Büyükyalı İstanbul fiyatları metrekare bazında 13 bin TL ile 23 bin TL arasında değişiyor. 2019 sonu konut teslimleri yapılması planlanan projede dairelerin fiyatları ise 1 milyon TL’den başlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER