Anasayfa >

Süren Projeler >

Deniz İstanbul Mercan Konakları Örnek Daireleri Hazır

Deniz İstanbul Mercan Konakları Örnek Daireleri Hazır

28 Kasım 2016 Pazartesi, 10:57:59
Deniz İstanbul Mercan Konakları Örnek Daireleri Hazır
Beylikdüzü Yakuplu sahilde yükselen Deniz İstanbul projesinin 2.etabı Mercan Konakları’nda örnek daireler tamamlandı. İşte Mercan Konakları örnek daireleri…

Keleşoğlu İnşaat tarafından Beylikdüzü Yakuplu sahilde inşa edilen Deniz İstanbul projesinin Mercan Konakları etabında örnek daireler hazırlandı.

Deniz İstanbul projesinin 2.etabını oluşturan Mercan Konakları projesinde teslimlerin Kasım 2017’de yapılması planlanıyor.

Toplam bin 453 konuttan oluşan Deniz İstanbul Mercan Konakları projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.


Mercan Konakları, alışveriş merkezi, otel, hastane ve sosyal alanların yer aldığı 1 milyon 200 bin metrekarelik dev bir alanda inşa ediliyor.


Denizİstanbul’u diğer projelerden ayıran pek çok özelliği olduğuna dikkat çeken Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Keleş, özellikle 1.5 kilometrelik sahil şeridinin hiçbir projede yer almadığını söyledi. Projeyle ilgili bilgi veren Keleş , “Bu projeyi diğer projelerden ayıran en önemli özellik ferahlığı. İstanbul'da bu kadar büyüklükte ve bu nitelikte bir projede bu kadar ferah bir proje mevcut değil. Burada blokların arasındaki mesafe 25 metre ve 65 metre aralığında değişiyor.

Projemizin satış ofisini ziyaret eden müşterilerimiz İstanbul'da böyle bir yer var mıydı diye kendilerine soracaklar. Projede yürüyüş parkurları, bisiklet parkurları, at çiftliği yer alıyor, ayrıca bütün çocukların oyunlarını çok güvenli bir ortamda oynayabilecekleri ve ihtiyaçlarını kasaba içerisinde giderebilecekleri dev bir proje inşa ediyoruz” dedi.


Konut sektörünü ve döviz kurundaki yaşanan gelişmeleri değerlendiren Keleş, “İnşaat sektörü büyümesini sürdürüyor, sektör temsilcileri olarak bizler gerek devlet desteği gerekse ekonomik iyileşmeler sayesinde konut satışlarının artacağını tahmin edebiliyorduk. Geçen yılın Eylül ayına göre yüzde 17 artışı yakalamış olmak sektörümüzün iyi bir ivme kazandığını gösteriyor. Bunda düzenlenen ödeme kolaylıkları ve kampanyalarında etkisi büyük. Konut sektörüne yapılan yatırımın en doğru yatırım olduğu gerçeği de artık yatırımcı tarafından anlaşılmış durumda. Konut fiyatları eskisi gibi döviz endeksli olmadığından dolardaki yükselişinde ev fiyatlarında suni bir fiyat artışına neden olacağını düşünmüyoruz. Yabancı yatırımcıların bu durumu fırsata çevireceklerini öngörüyoruz, yabancıya konut satışları artacaktır” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER