Anasayfa >

Süren Projeler >

Nadiya Çamlıca Projesinde 600 Bin TL’ye 2+1

Nadiya Çamlıca Projesinde 600 Bin TL’ye 2+1

01 Kasım 2016 Salı, 16:05:11
Nadiya Çamlıca Projesinde 600 Bin TL’ye 2+1
2+1’den 6+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Nadiya Çamlıca fiyatları 600 bin TL’den başlıyor. Projede teslimlerin Haziran 2017’de yapılması planlanıyor…

Külünkoğlu İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca’da kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Nadiya Çamlıca projesi toplam 38 konuttan oluşuyor.

Külünkoğlu Nadiya Çamlıca projesinde 9 adet 2+1, 24 adet 3+1, 3 adet 5+1 ve 1 adet 6,5+1 daire yer alıyor.

Nadiya Çamlıca fiyatları 200 bin TL’den başlıyor. Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen Nadiya Çamlıca projesinde kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor.

Haziran 2017’de konut teslimleri yapılması planlanan projenin sosyal olanakları arasında ise;
•    Kapalı yüzme havuzu
•    Kapalı otopark
•    Fitness center
•    Çocuk oyun alanı
•    Peyzaj alanı
•    Tenis kortu yer alıyor.

Kentsel dönüşümün Türkiye için büyük fırsat olduğuna dikkat çeken Külünkoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı  İnşaat mühendisi Cemil Külünkoğlu, dönüşümde insan faktörünün göz ardı edildiğine dikkat çekti.

Dönüşüm projelerinin çoğunun bina yenilemesi olarak gerçekleştiğini vurgulayan Külünkoğlu, ada ve parsel bazlı dönüşümün yeterli olmadığını ifade etti.


Dönüşüm projelerinin, bina sağlamlığını esas alan vizyondan ziyade, insanın sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak bir konsepte sürdürülmesi gerektiğinin altınız çizen Külünkoğlu; ''  Ne yazık ki, kentsel dönüşüm şuana kadar ağırlıklı olarak, eski binanın yıkılıp yerine daha sağlam yenisinin yapılması olarak görüldü. . Bu nokta da insanları deprem gibi doğal afetlere karşı korumuş kollamış oluyoruz. fakat insanın hayat kalitesini arttıracak, yaşamlarına konfor katacak, park,havuz, spor alanları, otopark sosyal alanların ihmal edildiğini görüyoruz.'' dedi

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER