Anasayfa >

Süren Projeler >

Tual Bahçekent Ticari Üniteleri Yakında Satışta

Tual Bahçekent Ticari Üniteleri Yakında Satışta

25 Ekim 2016 Salı, 11:42:19
Tual Bahçekent Ticari Üniteleri Yakında Satışta
Tual Bahçekent projesi kapsamında yer alan dükkan, okul, hastane ve kreş gibi ticari alanlar 12 Kasım'da ihale ile satışa çıkmaya hazırlanıyor…

emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilen Tual Bahçekent projesi kapsamındaki toplam 186 ticari ünite 12 Kasım'da satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Tual Çarşı’daki dükkan, devlet okulu, hastane, okul ve kreş ihale ile yeni sahiplerini bulacak.

 

İHALEYE KATILIM ŞARTLARI

1.Adım: İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekiyor.  Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası üretilecek.

2.    Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri vermeleri gerekiyor.

3.    Adım: İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:12’de belirtilen diğer evraklarını Tual Bahçekent satış ofisine (Başakşehir 2.Kısım Mah. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İSTANBUL) teslim etmeleri gerekiyor.

4.Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Satış Ofisi yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecek. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 12/11/2016 tarihi saat: 12:00’ye kadar yerine getirilmesi gerekiyor.

5.Adım: İstekliler, İhalenin yapılacağı 12/11/2016 tarihi saat 13:00’de Tual Bahçekent Projesi Satış Ofisinde Başakşehir 2.Kısım Mah. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İSTANBUL yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekiyor.Tual Bahçekent projesi kapsamında ticari alanların yanı sıra bin 739 adet de konut yer alıyor. Tual Bahçekent birinci etapta 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Tual Bahçekent fiyat listesi ise şöyle;
1+1 daireler 239 bin TL ile 300 bin TL arasında
2+1 daireler 392 bin TL ile 452 bin TL arasında
3+1 daireler 460 bin TL ile 555 bin TL arasında değişiyor.
Projede 4+1 dairelerin satışı ise tamamlandı.

2018 sonunda konut teslimleri yapılması planlanan Dağ Mühendislik Tual Bahçekent projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Fitness salonu
•    Kapalı havuzu
•    Buhar odası
•    Çocuk oyun parkı
•    Yürüyüş parkuru
•    Basketbol sahası
•    Voleybol sahası
•    Tenis kortu
•    Güvenlik
•    Otopark yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER