Anasayfa >

Süren Projeler >

Yoo İstanbul Projesinin Reklam Yüzü Selçuk Yöntem Oldu

Yoo İstanbul Projesinin Reklam Yüzü Selçuk Yöntem Oldu

10 Ekim 2016 Pazartesi, 12:19:34
Yoo İstanbul Projesinin Reklam Yüzü Selçuk Yöntem Oldu
Say Yapı tarafından Ortaköy’de hayata geçirilen Yoo İstanbul projesinin reklam yüzü başarılı oyuncu Selçuk Yöntem oldu. Yoo İstanbul’u Mart’ta teslime hazırlanan şirket 2 yeni proje daha hazırlığında…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Say Yapı tarafından Beşiktaş Ortaköy’de hayata geçirilen Yoo İstanbul projesi yeni reklam filmiyle yarın ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yoo İstanbul’un reklam yüzü ise başarılı oyuncu Selçuk Yöntem oldu.


Dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck imzası taşıyan Yoo İstanbul projesi birçok ünlü isme ev sahipliği yapacak. Selçuk Yöntem’in de daire satın aldığı Yoo İstanbul projesinde yaşaman Mart ya da Nisan 2017’de başlaması planlanıyor.


400 MİLYON DOLAR CİRO
50 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Yoo İstanbul projesinden 350-400 milyon dolar ciro beklediklerini söyleyen Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, projenin yüzde 30’unun satıldığını söyledi.
Projeden entelektüel, life style isimlerin daire aldığını belirten Yiğit, İstanbul’a yakışan, marka projeler geliştirmeye devam edeceğiz dedi.


2 YENİ PROJE
Yoo İstanbul projesinin yanı sıra 2 yeni proje hazırlığında olduklarına dikkat çeken Yiğit, “İstanbul’un merkezinde 2 yeni projemiz daha olacak. Bu projeleri de bir dünya markası ile yapacağız. Bir tanesinin yatırım maliyeti 500 milyon dolar. 2017’nin ikinci çeyreğinde sonra yeni projelerimize başlamayı planlanıyoruz.  İstanbul’a yakışan projeler yapma çabasındayız” dedi.


INSTYLE PROJELER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ
İnstyle projeler yapmaya devam edeceğiz diyen Yiğit, “Apartmanları yıkıp yerine yenisi yapmak sorunları artırmaktan başka bir işe yaramaz, kargaşa aynen devam ediyor. Biz bunu yapmayacağız. Bundan sonra da instyle projeler yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  


METREKARESİ 100 BİN DOLAR
22 bin metrekare alan üzerinde yükselen Say Yapı Yoo İstanbul projesi toplam 116 birimden oluşuyor. Projede büyüklükleri 106 ile bin metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Yoo İstanbul fiyatları metrekare bazında 10 bin dolardan başlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER