Anasayfa >

Süren Projeler >

Büyükyalı İstanbul Projesi Dubai Cityscape’te

Büyükyalı İstanbul Projesi Dubai Cityscape’te

06 Eylül 2016 Salı, 16:25:54
Büyükyalı İstanbul Projesi Dubai Cityscape’te
Zeytinburnu Kazlıçeşme’de yükselen Büyükyalı İstanbul projesi Dubai Cityscape Fuarı’nda görücüye çıktı….

emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat ortaklığında Zeytinburnu Kazlıçeşme’de hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi Dubai’de düzenlenen Cityscape Fuarı’nda yabancı yatırımcıların beğenisine sunuldu.

Cannes’daki MIPIM Fuarı’nın ardından, Dubai’de boy gösteren Büyükyalı İstanbul Kazlıçeşme projesi yoğun ilgi gördü.

Projede İstanbul’da 22 Eylül’de görücüye çıkmaya hazırlanıyor.


Büyükyalı İstanbul projesinin merkezi lokasyonuna dikkat çeken Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, “İstanbul’un kara, deniz ve raylı sistem ulaşım akslarının kesiştiği  Kazlıçeşme’de yer alan Büyükyalı’nın yatırım değeri, yapımı devam eden Marmaray Zeytinburnu durağı, Avrasya Tüneli ve yeni sahil yolu ile daha da artacak” dedi.

Projenin yerli olduğu kadar yabancı yatırımcılar içinde büyük yatırım fırsatı sunduğuna dikkat çeken Akbalık, “ “Projemizde metrekare fiyatları, yerli yatırımcılar için olduğu gibi, yabancı yatırımcılar için de TL bazında. Bu durum dövizli satışa oranla çok daha kârlı bir satın alma imkânı sunuyor, döviz artışı ve kur dalgalanmaları yatırımcıları etkilemiyor. emlak konut GYO kampanyası, TL kur avantajıyla birleştiğinde, yatırımcılar açısından eşsiz bir fırsata dönüşüyor” şeklinde konuştu.
 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER