Anasayfa >

Süren Projeler >

Başakşehir Merkez Çarşı Dükkanları 150 Bin TL’den Satışa Çıkıyor

Başakşehir Merkez Çarşı Dükkanları 150 Bin TL’den Satışa Çıkıyor

12 Ağustos 2016 Cuma, 11:26:08
Başakşehir Merkez Çarşı Dükkanları 150 Bin TL’den Satışa Çıkıyor
Park Mavera 2 projesinin altında yer alan cadde dükkanları 28 Ağustos’ta açık artırma ile satışa çıkmaya hazırlanıyor. Başakşehir Merkez Çarşı dünkan fiyatları 150 bin TL’den başlıyor..

Makro İnşaat ve Ak Yapı ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir’de hayata geçirilen Park Mavera 2 projesi kapsamında yer alan cadde dükkanları satışa çıkmaya hazırlanıyor.


Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları Park Mavera 2 projesinde blokların altında yer alıyor.


28 Ağustos’ta “açık artırma” ile satışa çıkmaya hazırlanan Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları fiyatları 150 bin TL’den başlıyor.


emlak Konut GYO kampanyası kapsamında yüzde 20 peşinatla dükkan sahibi olunabilen projede kalan bedel ise 120 ay yüzde 0.70 faiz oranı ile ya da TÜFE’li olarak taksitlendiriliyor.


Projede 30 metrekareden başlayan farklı büyüklükte dükkan seçenekleri yer alıyor.


Başakşehir Merkez Çarşı, çevresindeki 372 bin metrekarelik  şehir parkı, kongre merkezleri, nikah sarayı, açık/kapalı spor alanları, resmi kurum alanları, 5000 kişilik cami, her gün yüz binlerce kişiyi taşıyacak metro-tramvay ve havaray, 3 bin personeliyle 80 binden fazla insana hizmet vereceği ön görülen Sağlık Kent, özel sağlık tesisi, turizm tesis alanları ve yüzbinlerce kişinin buluşma noktasında yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER