Anasayfa >

Süren Projeler >

Ostim Prestij Fiyatları 360 Bin TL’den Başlıyor

Ostim Prestij Fiyatları 360 Bin TL’den Başlıyor

11 Ağustos 2016 Perşembe, 12:06:33
Ostim Prestij Fiyatları 360 Bin TL’den Başlıyor
Ostim Prestij Fiyatları 360 bin TL’den başlıyor. Ekim 2017’de konut teslimleri yapılması planlanan projede banka kredisi ile ofis ya da dükkan sahibi olunabiliyor…

Fırat Life Style ve ZMK İnşaat ortaklığında Ankara Ostim’de hayata geçirilen Ostim Prestij projesi 29 bin 685 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


98 adet iş yeri, 259 adedi de ofis olmak üzere toplam 357 bağımız birimden oluşan Ostim Prestij Ankara projesinde büyüklükleri 97 ile 170 metrekare arasında değişen ofis seçenekleri yer alıyor.


Projede 259 adet ofisten 43 adedinin kendine ait terası bulunuyor. Ayrıca her bloğun üst katında 2 adet teras ofis yer alıyor.


Her blokta, zemin kat dükkânlarının üzerinde birer adet çok amaçlı kullanım işlevine sahip büyük metrekareli dükkânlar bulunuyor. Bu dükkânlar aynı zamanda terasa da sahip. Esnek kullanım işlevine sahip bu dükkânlar, bloklar arasında yer alan köprüler sayesinde birleştirilebiliyor.


Ostim Prestij fiyatları ofgislerde 360 bin TL’den başlıyor 1 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Yüzde 18 KDV fiyatlara dahil.


Ostim Prestij dükkan fiyatları ise 848 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Ekim 2017’de teslimlerin yapılması planlanan Ostim Prestij Ankara projesinde banka kredisi ile ofis ya da dükkan sahibi olunabiliyor. Projede peşin ödemelerde indirim yapılıyor.


Ostim Prestij projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Açık ve kapalı toplam bin 193 adet araçlık otopark
•    Çok amaçlı salon
•    Kafe
•    Restoran
•    Güvenlik yer alıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER