Anasayfa >

Süren Projeler >

Future Park Otelinin yüzde 25’i satıldı!

Future Park Otelinin yüzde 25’i satıldı!

20 Temmuz 2015 Pazartesi, 11:23:00
Future Park Otelinin yüzde 25’i satıldı!
Haramidere Parklar Mevkiinde yükselen bölgenin ilk ve tek karma projesi Future Park, bünyesindeki Hawthorn Suites By Wyndham İstanbul Esenyurt isimli 348 odalı otelin 87 odasının satışını gerçekleştirdi..

Lansman sonrası yoğun bir taleple karşılaştıklarını belirten Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç “20 yıllığına işletme hakkını aldığımız otelden oda alan yatırımcılara tapudan hisse veriliyor ve kara ortak ediliyor. Böylece otel yatırımcıları normal bir rezidans ya da konut yatırımına göre 3 kat daha fazla kira geliri elde edebiliyor. Cazip yatırım fırsatlarını değerlendirmek isteyen yatırımcılar lansmana çıktığımız haziran ayından itibaren oda stoğunun dörtte birini tükettiler” şeklinde konuştu.

 

 

33 katlı tek blokta yükselen olan Hawthorn Suites by Wyndham İstanbul Esenyurt’da 174 adet standart, 58 adet executive, 116 adet süit oda olmak üzere toplamda 348 oda bulunuyor. Aynı zamanda odalar birleştirilerek değişik boyutlarda suitler elde edilebiliyor. 80 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan 5 yıldızlı otelde kapalı havuzu, masaj salonları, stüdyoları ile toplamda 2000 metrekare alana yayılmış kapsamlı spa ve fitness merkezi, 500 kişilik balo salonu, 200 kişilik restoran, iş toplantıları için 50’şer kişilik 5 adet toplantı salonu yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER