Anasayfa >

Süren Projeler >

Beyttürk İnşaat’ın Ramazan Kampanyası! Yüzde 10 indirim!

Beyttürk İnşaat’ın Ramazan Kampanyası! Yüzde 10 indirim!

08 Temmuz 2015 Çarşamba, 15:54:28
Beyttürk İnşaat’ın Ramazan Kampanyası! Yüzde 10 indirim!
Beyttürk İnşaat’ın tüm projelerinde %10 indirim uyguladığı Ramazan kampanyası Körfez Ülkelerinden yoğun talep görüyor.

Ülkemizi uluslararası platformda temsil eden projelere imza atan Türk inşaat sektörünün yabancıya konut satışında önde gelen şirketlerinden Beyttürk İnşaat, Ramazan ayı boyunca tüm projelerinde geçerli olacak %10 indirim ve 24 ay vade %0 faiz kampanyası başlattı.  

 

Yalova ve çevre illerin yükselen değeri olarak Türkiye’ye doğrudan döviz girişine aracı olan Beyttürk İnşaat’ın ramazan kampanyası Körfez Ülkelerinden cazip bir yatırım fırsatı olarak yoğun ilgi görüyor. Kampanya süresince şu ana kadar 193 adet konutun satışı gerçekleşti.

 

 

Ramazan Ayı’na özel düzenledikleri kampanya ile kazançlı yatırımın kapılarını bir kez daha araladıklarını belirten Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman ““Beyttürk İnşaat’ın projelerinden ev sahibi olmak isteyenler Ramazan’a özel yüzde 10 indirim ve 24 ay vade %0 faiz kampanyasından yararlanıyor. Özellikle Yalova ve çevresinde hayata geçirdiğimiz projelerimizle ve Ramazan Ayı için sunduğumuz özel fırsatla körfez ülkelerinden yoğun ilgi görüyoruz.” dedi.

 

Beyttürk İnşaat’ın yakında başlayacağı 900 konutun üzerindeki Bursa Orhangazi projesinin de şimdiden 2000’e yakın ön talep aldığını belirten Barman,  Orhangazi’de gerçekleştirecekleri projenin, bölgenin ve komşu illerin kalkınmasını amaçlayan karma proje olacağını söyledi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER