Anasayfa >

Süren Projeler >

Urankent’te “Hürrem ve Kanuni” Urankent’e iftara geldi!

Urankent’te “Hürrem ve Kanuni” Urankent’e iftara geldi!

06 Temmuz 2015 Pazartesi, 11:51:55
Urankent’te “Hürrem ve Kanuni” Urankent’e iftara geldi!
Sakinleriyle iftar programlarında bir araya gelmeye devam eden Urankent, bu kez Ramazan eğlenceleriyle konuklarına keyifli bir akşam yaşattı…

Sakinleriyle iftar programlarında bir araya gelmeye devam eden Urankent, bu kez Ramazan eğlenceleriyle konuklarına keyifli bir akşam yaşattı.

Başkent Ankara’da kendi isimleriyle anılan semtteki başarılı konut projelerine imza atan Uransan düzenlediği iftar yemeğini geleneksel Ramazan eğlenceleriyle bütünleştirdi.

Uransan Satış Ofisi’nde düzenlenen iftar programında bir araya gelen site sakinleri, fasıl grubuna eşlik ederek keyifli bir akşam geçirdiler.

Firmaları için komşuluk ilişkilerinin oldukça önemli olduğunu kaydeden Uransan A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik “Özel günleri Urankent sakinleriyle birlikte geçirmeye çok önem veriyoruz. Ramazan’ın birleştirici özelliği ile de Urankent’te yaşayan herkesle bir araya gelmeye çaba gösteriyoruz. Etkinliklerimizi sürdürmeye, konut sahiplerimizle kurduğumuz ilişkileri pekiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Etkinlikte sakinler kendileri için özel hazırlanan padişah ve sultan kostümlerini giyerek geçmişe döndü. “Urankent Ramazan Hatırası” yazılı büyük çerçeve içinde fotoğraf çektirme olanağı bulan konuklar, kendilerini “Hürrem”e, eşlerini ise “Kanuni”ye benzetmeyi de ihmal etmedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER