Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş GYO’dan Ramazan kampanyası! Yüzde 11 indirim!

Sinpaş GYO’dan Ramazan kampanyası! Yüzde 11 indirim!

30 Haziran 2015 Salı, 11:44:55
Sinpaş GYO’dan Ramazan kampanyası! Yüzde 11 indirim!
Sinpaş GYO’nun İstanbul, Ankara ve Bursa’daki konsept projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, 11 ayın sultanı Ramazan’a özel yüzde 11 oranında indirim fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Ramazan Kampanyası; Aydos Country, İncek Blue, İncek Green ve Bursa Modern gibi birbirinden özel markalı konut projelerinde geçerli.

 

11 ayın sultanı Ramazan’da %11’lik avantaj

Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın hemen yanında geliştirdiği “İstanbul Anadolu Yakası’nın en doğal projesi” Aydos Country ile Ankara’da yeşille mavinin dengesinde geliştirilen İncek Blue & İncek Green ve güvenli huzurlu hayatın adresi Bursa Modern projelerinden ev sahibi olmak isteyenler Ramazan’a özel yüzde 11 indirim ve cazip ödeme planlarından yararlanıyor.

365 gün süren Ege yaşamını Avrupa Yakası’nın yükselen bölgesi Atakent’e taşıyan EgeYakası projesinde ise Ramazan’a özel 11.000 TL tutarında fiyat avantajı sağlanıyor.

Banka kredisiz, vade farksız, avantajlı ödeme planları ile Ramazan ayında ev sahibi olmak için Sinpaş GYO satış ofislerine bekliyoruz.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER