Anasayfa >

Süren Projeler >

Batı Mahal villa bahçeleri bin 700 metrekareden başlıyor!

Batı Mahal villa bahçeleri bin 700 metrekareden başlıyor!

30 Haziran 2015 Salı, 11:17:57
Batı Mahal villa bahçeleri bin 700 metrekareden başlıyor!
Batı Mahal, İstanbul'da unutulmaya yüz tutmuş bahçeli yaşamı Büyükçekmece Göl Vadisi'nde hayat geçiriyor.

Villa yaşamından beklenen tüm özellikleri müşteri beklentileri doğrultusunda hayata geçiren ve Batılı bir kavram olan 'villanın' tüm özelliklerine sahip olan Batı Mahal, 400 dönüm içinde 150 özel villadan oluşuyor. Geniş bahçeler içine yapılan müstakil villa düzenlemesi, sakinlerine 1.700 ila 3.500 metrekare büyüklükte geniş bahçeli müstakil villalarda yaşama imkanı sunuyor.

 

 

Büyükçekmece'de 40 milyon dolar yatırımla gerçekleştirdikleri GölMahal Villaları'nın gördüğü büyük ilginin ardından, aynı bölgede ve muhteşem bir lokasyonda 90 milyon dolar yatırımla Batı Mahal projesini hayata geçiren Yalçınlar Group, proje kapsamında yaşam konforu için her türlü detayı düşünerek villaları sahiplerine anahtar teslim verecek.

 

 

Doğa ile içiçe bir hayat

Batı Mahal'in sunduğu geniş bahçeli yaşam tarzında dileyenler kendi hobi bahçelerini oluşturabilir, arzu edenler organik tarım yaparak kendi ürünlerini yetiştirebilir. Çocukların kendi evlerinde kendi oyun parklarına sahip olabilme imkanı da sağlayan Batı Mahal, gerek lokasyonu gerek müstakil büyük bahçeli villa yaşamı sayesinde çocuklu ailelerin hayatlarını her bakımdan kolaylaştırıyor.

 

Çok özel bir lokasyonda bulunan Batı Mahal, Büyükçekmece Göl Vadisi'nde büyüleyici günbatımı ve gündoğumunu balkondan bahçe keyfi eşliğinde seyretme ayrıcalığı sunuyor. Bununla birlikte Yalçınlar Group, geniş bahçeli yaşam konsepti kapsamında 62 m2 havuz ve 118 m2 havuz terasını opsiyonel olarak sunuyor. 

 

 

 

 

 

Malikane konforu

Geniş müstakil bahçelere sahip olan Batı Mahal villalarının Katie, Jasmine ve Ilaria olmak üzere üç modeli bulunuyor. Katie modelinin brüt genişliği 465 m2, neti 330.8 m2, Jasmine modelinin brütü 496 m2, neti 355.7 m2, Ilaria modelinin brütü ise 587 m2, neti 433.3 m2'ye ulaşıyor. Emsal projelerde brüt değere yaşam alanı ile ilgili olmayan garaj gibi birimler de dahil ediliyor. Ancak Batı Mahal bünyesinde yer alan villa modellerinin brüt ve net değerleri yalnızca yaşam alanları için geçerlilik taşıyor.

 

 

Batı Mahal villalarının Türkiye genelinde emsalsiz bir proje olduğunu ifade eden Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, seçkin bir yaşam tarzında yer almak isteyenler için her türlü ödeme kolaylıklarını yaptıklarını da sözlerine ekliyor.

 

 

Yalçınlar Group - 1958 yılından bu yana fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün kurucuları arasında yer alan Yalçınlar, geniş bir ürün gamına sahip bulunmakta ve dünyaca ünlü markaların her segmentten ürününü son kullanıcıyla buluşturmaktadır.

 

Büyük yatırımlarla teknolojik altyapısını sürekli geliştiren ve dünya devi markaların Türkiye temsilciliğini sürdüren Yalçınlar, sektörde gerçekleştirilmiş marka araştırmalarında en iyi bilinen ilk marka konumunda bulunmaktadır. 2003 yılından itibaren perakendecilik faaliyetlerine ağırlık veren Yalçınlar, fotoğrafçılık sektöründe dünya markalarının ilk ürün lansanlarını gerçekleştirdikleri en çok tercih edilen partner durumuna yükselmiş bulunmaktadır.

 

Konusunda uzman şirketlerle stratejik ortaklıklar kuran Yalçınlar, güçlü ve dışa bağımlı olmayan mali yapısı, köklü tedarikçi ilişkileri ve uzmanlığıyla yapı sektörüne de güçlü bir adım atmış, ses getiren, farklılık yaratan projeleri gerçekleştirmeye başlamıştır. 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER