Anasayfa >

Süren Projeler >

Mai Residence Ramazan kampanyası! Eylül’de teslim! Yüzde 1 KDV!

Mai Residence Ramazan kampanyası! Eylül’de teslim! Yüzde 1 KDV!

30 Haziran 2015 Salı, 10:02:45
Mai Residence Ramazan kampanyası! Eylül’de teslim! Yüzde 1 KDV!
Mai Residence Ramazan kampanyasına göre; Yzüde 1 KDV avantajı sunuluyor, peşinatı öteleme imkanı veriliyor. Mai Residence’ta teslimlerin Eylül’e yapılması planlanıyor…

FerYapı, Kartal’da inşa ettiği Mai Residence’da karlı yatırım yapmak isteyenlerin karşısına bu kez ‘Ramazan’ kampanyasıyla çıkıyor. FerYapı, Ramazan’da Mai’den daire almak isteyen yatırımcılara peşinat öteleme imkanı sunuyor.

 

Nitelikli gayrimenkul projelerine imza atarak; ‘İstWest’, ‘iTower’, ‘Mai Residence’, ‘Parima Ofis’ ve ‘Premier Kampüs Ofis’ gibi geleceğin projelerini hayata geçiren FerYapı’, bu kez bayram kampanyasıyla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Kartal’da yükselen Mai Residence’dan gayrimenkul almak isteyenler için Ramazana özel ödeme kolaylıkları sunan FerYapı, isteyenlere peşinatta öteleme imkanı da sunuyor. Peşin 317 bin liradan başlayan fiyatlarla sunulan 1+1 daireler, özellikle yeni evliler ya da ilk yatırımını yapacak gençler için tasarlandı.

 

 

Eylülde teslim ediliyor

Yüzde 1 KDV ile de avantaj sağlayan kampanya kapsamında yüzde 25 oranındaki peşinat Temmuz 2016’da ödenebiliyor, geri kalan yüzde 75’i ise banka kredisiyle ödemek mümkün. Mai’den gayrimenkul alanlar isterlerse kredi taksitlerini ödemeye bugün başlayabilir isterlerse 1 yıl öteleyebilir. Ve yine aylık sabit taksit ödemeleri de bir yıl sonra yani Temmuz 2016’da başlıyor.

 

 

Kampanya kapsamında FerYapı kalitesiyle ve imzasıyla Kartal’da yükselen ve Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken Mai’de 1. blok teslim edildi. 2. blok için belirlenen teslimat tarihi eylül olarak planlandı. Marmara Denizi’ne hakim manzarası ve ferah tasarımıyla dikkat çeken Mai Residence’da 2+1 dairelerin peşin fiyatı 352 bin TL’den, 3+1 dairelerin peşin fiyatı ise 568 bin liradan başlıyor.

 

 

Her kata özel kat bahçeleri

Son kullanıcı ve yatırımcılardan ilgi gören Mai Residence, fitness salonu, çok amaçlı salon, VIP lounge, kafeler ve mağazalar, concierge hizmetleri, havuz, çocuk oyun alanları, hobi alanları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, depo alanları ve her katta kat bahçesi gibi yaşama değer katacak ayrıcalıkları da bünyesinde barındırıyor.

 

 

Hem yatırımcı hem de kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Mai Residence, doğru lokasyonu, konumlanması, dikkat çekici manzarası ve her geçen gün artan yatırım potansiyeliyle şehre de değer kazandıracak bir proje olarak yükseliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER