Anasayfa >

Süren Projeler >

Dumankaya’dan Ramazan kampanyası! Minimum bin 758 TL taksitle!

Dumankaya’dan Ramazan kampanyası! Minimum bin 758 TL taksitle!

19 Haziran 2015 Cuma, 15:36:41
Dumankaya’dan Ramazan kampanyası! Minimum bin 758 TL taksitle!
Dumankaya’dan Ramazan kampanyasına göre, minimum bin 758 TL’den başlayan düşük taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Kazandıran projeleriyle binlerce mutlu aileyi hayalindeki eve kavuşturan Dumankaya, geleneksel Ramazan kampanyası kapsamında küçük küçük taksitlerle herkesi kolayca ev sahibi yapacak fırsatları hayata geçirdi.

 

Kampanya kapsamında, Dumankaya Mozaik’te 1.825 TL’den, Ritim İstanbul’da 2.600 TL’den, hi-Fit’te ise 1.758 TL’den başlayan uygun taksit seçenekleri veya sıfır peşinat fırsatlarıyla Ramazan’a özel kira öder gibi ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

RİTİM İSTANBUL FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

Ramazan boyunca devam edecek olan Dumankaya’nın geleneksel kampanyası ile ilgili konuşan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, “Paylaşma olgusunun ön plana çıktığı bu mübarek ve bereketli ayda Dumankaya İnşaat olarak biz de insanları yuva sahibi yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. Artık gelenekselleşmiş olan Ramazan kampanyamız ile insanlar için Ramazan’a ayrı bir tat ayrı bir heyecan getirmeye çalışıyoruz.

 

 

Dumankaya Mozaik örnek daireleri için tıklayınız!

 

 

Bu kapsamda bu seneki kampanya konseptimizi “kira öder gibi ev sahibi olma” üzerine kurguladık. Kampanyamız uygun taksit seçenekleri ve ödeme planları ile insanları zorlanmadan, kira öder gibi ev sahibi olmasına imkân veriyor. Umuyorum ki; Ramazan kampanyamız ile daha fazla insanı Dumankaya’nın ayrıcalıklı ve kazançlı dünyası ile tanıştırmış olacağız” dedi.

 

 

 

 

Ramazan ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya için daha detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresinden ulaşılabilinir.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER