Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş GYO’dan “Babalara” 15 Bin TL hediye!

Sinpaş GYO’dan “Babalara” 15 Bin TL hediye!

18 Haziran 2015 Perşembe, 10:05:08
Sinpaş GYO’dan  “Babalara” 15 Bin TL hediye!
Sinpaş GYO, İstanbul, Ankara ve Bursa projelerinde Babalar Günü’ne özel bu hafta sonu geçerli olacak 15 bin TL hediye ediyor ve cazip ödeme seçenekleri sunuyor…

Sinpaş GYO, Babalar Günü’nde tüm babalara ve sevdiklerine 15 bin TL hediye ve özel ödeme seçenekleri uyguluyor. Sadece 20-21 Haziran tarihlerinde geçerli olacak Babalar Günü kampanyası; Aydos Country, Bursa Modern, EgeYakası, İncek Blue, İncek Green gibi birbirinden özel Sinpaş GYO projelerinde geçerli olacak.

 

 

Babalar Günü’ne özel cazip ödeme seçenekleri

Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın hemen yanında, “İstanbul Anadolu Yakası’nın en doğal projesi” olarak geliştirdiği Aydos Country ile Ankara’da yeşille mavinin dengesinde geliştirilen İncek Blue ve İncek Green ayrıcalıklı yaşam için cazip ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor.

 

 

Ege kasabasının huzurunu Avrupa Yakası’nın yükselen bölgesi Atakent’e taşıyan EgeYakası ve güvenli ve huzurlu hayatın adresi Bursa Modern gibi Sinpaş GYO’nun birbirinden özel konsept projelerinden ev sahibi olmak isteyenler Babalar Günü’ne özel 15.000 TL hediye avantajı ve cazip ödeme planlarından yararlanabilecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER