Anasayfa >

Süren Projeler >

Rings İstanbul’dan Babalar Gününe özel 20.000 TL’ye varan indirim!

Rings İstanbul’dan Babalar Gününe özel 20.000 TL’ye varan indirim!

15 Haziran 2015 Pazartesi, 14:15:38
Rings İstanbul’dan Babalar Gününe özel 20.000 TL’ye varan indirim!
Rings İstanbul, 20 – 22 Haziran tarihlerinde, Babalar Gününe özel 20.000 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor…

Rings İstanbul düzenlediği kampanyayla babalara, unutulmaz bir hediye verme fırsatı sunuyor.  Kampanya kapsamında Rings İstanbul’da bulunan sınırlı sayıdaki geniş bahçeli ve orman manzaralı teraslı evlerden ya da Rings AVM üzerinde bulunan rezidans dairelerden birine 20 – 22 Haziran tarihleri arasında 20.000 TL’ye varan indirim fırsatıyla sahip olmak mümkün.

 

Ayrıca sınırlı sayıda satışa sunulan hemen teslim evler için maket üzerinden satış yapıyor gibi cazip bir ödeme kampanyası da sunuluyor.

 

RINGS İSTANBUL FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

Aydos ormanının hemen yanında ‘Exclusive’  bir yaşam

 

Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerinde yükselen ve yaşamın başladığı  Rings İstanbul,  499 ev ve 99 rezidans daireden oluşuyor. Site içerisindeki yürüyüş ve bisiklet parkurunun yanı sıra, dalından meyve koparabileceği meyvelikler, pilatesten yüzmeye farklı spor aktivitelerini yapabilecekleri Rings Sports Club gibi sosyal donatılar sayesinde ev sahipleri şehrin imkânlarından kopmadan doğal bir hayat sürebiliyor.

 

Ayrıca projenin hemen yanı başında yer alan Rings AVM sayesinde yürüyerek ya da bisikletle alışverişe, sinemaya gitmek mümkün. 9 sinema salonu,  seçkin markaları, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, hipermarket ve elektronik marketleri ile Rings AVM, Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı da karşılıyor.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 dakikalık mesafede bulunan Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezi’ne 15, Boğaziçi Köprüsü’ne 15, FSM Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede yer alıyor.

 

Kampanya hakkında daha fazla bilgiye 444 86 00 numaralı satış ofisi telefonundan ve www.ringsistanbul.com adresinden ulaşılabilir.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER