Anasayfa >

Süren Projeler >

Beylikdüzü Alya Trio Evleri ön talep topluyor!

Beylikdüzü Alya Trio Evleri ön talep topluyor!

12 Haziran 2015 Cuma, 13:58:06
Beylikdüzü Alya Trio Evleri ön talep topluyor!
Beylikdüzü’nde inşaatı süren Alya Trio Evleri, cam asma tavan, panjurlu pencere ve bulaşık makinesine kadar her türlü ankastre ürünler ile kaliteli ve farklı bir proje olarak yükseliyor.

Tekstilde yıllık ihracatını yüzde 17 artıran ve Türkiye’nin en büyük ihracatçıları sıralamasında bu yıl 100 basamak yükselen Akkuş Grup, iki yıl önce girdiği inşaat sektöründe de sağlam adımlar atıyor. İlk markalı butik projesi Alya Residence Beylikdüzü projesini zamanında teslim ederek satışları tamamlayan Akkuş Grup, şimdi de aynı bölgede inşaatına başladığı Alya Trio için ön talep topluyor. Satış ofisinin haziran sonunda hayata geçmesi planlanan Alya Trio Evleri, cam asma tavanları, panjurlu pencereleri, bulaşık makinesine kadar her türlü ankastre ürünleri ile kaliteli ve farklı bir proje olarak yükseliyor. Şirket Yakuplu’da başlayacağı 200 konutluk büyük bir projenin de hazırlıklarını hızlandırdı.

 

Toplam 26 konut ve 5 dükkanın yer aldığı Alya Trio’nun metrekare fiyatının yaklaşık 4 bin TL seviyesinden satışa çıkması planlanıyor. Ön talep toplanan projede satışlar, satış ofisinin açılmasıyla birlikte Haziran ayı sonuna doğru başlayacak.

 

Beylikdüzü’nün en prestijli mahallesi olan Adnan Kahveci Bulvarı’na yakın bir lokasyonda inşa edilen Alya Trio projesinde akıllı ev sistemleri kullanılacak.

 

 

Adrese Teslim Tapu Hizmeti

Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, tekstil sektöründe 27 yıl harcayarak ulaştıkları güven algısını inşaatta da ortaya koyduklarını ve ailenin itibarını inşaat sektörüne de taşıdıklarını söyledi. Bu nedenle yaptıkları projelere ayrı bir hassasiyet ve özen gösterdiklerinin altını çizen Abdülkadir Akkuş, “Aile anayasasında işleri dosdoğru yapma ilkesi var Kendimiz için ne istiyorsak, müşterilerimize de aynısını sunuyoruz. Adrese teslim tapulu konutlar inşa ediyoruz. Verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz. Alya Residence Beylikdüzü projesini Nisan ayında teslim edeceğiz dedik, yaptık. Örnek dairede ne malzeme görüyorsanız onu kullanacağız dedik, bunu da yaptık. Alya Trio projesinde de bu duruşumuzu koruyacağız” dedi.

 

 

Küçük Ama Önemli Ayrıntılarla Farklılaşıyor

Yılda 1800’ü aşkın model geliştirerek ürettiği denimleri Avrupa’nın önemli markalarına satan Akkuş Grup, tekstilden gelme estetik zevkini inşaat sektörüne de yansıtıyor.

Abdülkadir Akkuş, “Denimde bir küçük ayrıntının bile o markayı rekabette diğerlerinin önüne çıkardığını biliriz. Bu nedenle butik projelerimizde küçük gibi görünen ama önemli ve müşterinin hayatını kolaylaştıran, onlara güzel bir evde yaşadıklarını hissettiren ayrıntılara önem veriyoruz.

Alya Trio akıllı ev sistemi ile üretiliyor. Her türlü malzeme, tanınmış ve garantili markalardan seçilerek projeye dahil ediliyor.  Müşteriler evi aldıklarında yatak odasına panjur taktırmak gibi ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalmıyor. Asma tavanları müşterilerden gelen istek üzerine cam olarak yapıyoruz” diye konuştu.

 

 

İnşaat Garantisinde Hızlı Hizmet Yorumu

İnşaat garantisini herkesin sunduğunu ama kendilerinin bu konuya da hizmet anlayışı ile farklı bir yorum getirdiklerini anlatan Abdülkadir Akkuş sözlerini şöyle sürdürdü:

 “En iyi malzemeyi seçtiğimiz için kolay kolay sorun çıkmıyor. Ama çıkarsa da en hızlı şekilde, gününde müdahale garantisi sunuyoruz. Bizce en önemli reklam ağızdan ağıza hizmet kalitemizin yayılması.  ”

 

 

2+1 ve 3+1 tipi konutlardan oluşan Alya Trio projesi toplam 18 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Toplam 7 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projenin Nisan 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

 

 

Tekstil, enerji, temizlik ürünleri ve inşaat sektöründeki 500 çalışanıyla Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer alan Akkuş Grup,  saygın iş ve ekonomi dergisi Turkish Time’in yaptığı araştırmaya göre, Türkiye’nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 707. Sıradan 604. Sıraya çıktı. Yıllık ihracatını yüzde 17’den fazla artıran grup,  denim ihracatından toplam 34 milyon 635 bin dolar ciro elde etti.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER