Anasayfa >

Süren Projeler >

Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe’ye ruhsat çıktı!

Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe’ye ruhsat çıktı!

03 Haziran 2015 Çarşamba, 11:37:58
Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe’ye ruhsat çıktı!
Erkan İnşaat’ın Pırlanta Göztepe projesine ruhsat çıktı. Pırlanta Göztepe Fikirtepe’de inşa ediliyor.

Erkan İnşaat tarafından Fikirtepe’de inşa edilen Pırlanta Göztepe Evleri’ne ruhsat çıktı. Pırlanta Göztepe projesi 3 bloktan meydana geliyor. 13 dönüm alan üzerinde yükselecek olan Pırlanta Göztepe’de 10 dönüm yaşam alanı olarak belirlendi. 95 bin metrekare alana sahip olan Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe’de 446 konut, 34 mağazalık çarşısı bulunuyor.

 

 

1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçeneklerine yer verilen Pırlanta Göztepe Evleri’nde 62 ile 290 metrekare arasında değişen dairelere yer veriliyor. Mağazaların büyüklükleri ise 87 ile 732 metrekare arasında değişiyor.

 

 

 

Yüksek kira getirisi sağlaması planlanan Pırlanta Göztepe Evleri’nde çeşitli fiyat ve ödeme seçenekleri bulunuyor. Pırlanta Göztepe teslimlerinin ise 2016’nın 4. Çeyreğinde yapılması planlanıyor.

 

 

 

6 Haziran’da temeli atılacak olan Pırlanta Göztepe Evleri Fikirtepe’de; açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, squash, yürüyüş parkurları, kafe ve restoranlardan oluşan geniş bir yaşam alanı sunuyor.

 

Pırlanta Göztepe İletişim

Tel : 444 7 357 

 

Detaylı bilgi için tıklayınız!

PINAR BAYRAKDAR / htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER