Anasayfa >

Süren Projeler >

Kavuklar Gayrimenkul'den İzmir'e 1,5 milyar liralık yatırım!

Kavuklar Gayrimenkul'den İzmir'e 1,5 milyar liralık yatırım!

02 Haziran 2015 Salı, 13:32:50
Kavuklar Gayrimenkulden İzmire 1,5 milyar liralık yatırım!
Şehre yakışan ve sembol olacak binalar inşa etme sorumluluğuyla yola çıkan Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme, İzmir'e değer katacak üç proje ile toplam 1,5 milyar TL'lik yatırım yapıyor.


Şehre yakışan ve sembol olacak binalar inşa etme sorumluluğuyla yola çıkan Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme, İzmir'e değer katacak üç proje ile toplam 1,5 milyar TL'lik yatırım yapıyor. Otomotiv, akaryakıt, mürekkep, hazır beton ve prefabrik gibi farklı sektörlerde yatırıma devam eden Kavuklar Grubu'nun en genç şirketi Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme, üç büyük proje ile İzmir'in çehresini değiştirecek. Ofisten konuta, alışveriş merkezinden rezidansa kadar pek çok ihtiyaca yönelik projeler geliştiren Kavuklar Gayrimenkul'ün, yıl sonuna kadar İzmir'e yaptığı toplam yatırım 1,5 milyar TL'ye ulaşacak.

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme, İzmir'i yabancı yatırımcılar için çekim alanı yapacak projelere de imza atıyor. Mimaride farklı tasarım ve kullanıcıların ihtiyaç duyacağı her türlü çözümü sunan yaşam alanları, akıllı ofis binaları, alışveriş merkezi bulunan karma projeleri hayata geçiren Kavukar, Bayraklı Tower ile uluslararası iş dünyasının güçlü markalarına evsahipliği yapıyor. Kavuklar, son olarak inşaatı devam eden Point Bornova projesinde yer alan üzeri açılabilir alışveriş merkezi ile başta H&M olmak üzere 40'a yakın markayı ilk kez İzmir'e getirecek.

TÜRKİYE'DE BİR İLK: ÜZERİ AÇILABİLEN AVM

Toplam 300 bin metrekarelik inşaat alanı ile İzmir'in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olacak olan Point Bornova, aynı zamanda Türkiye'nin üstü açılıp kapanabilen ilk alışveriş merkezi de olacak. Kavuklar'ın inşaa ettiği Point Bornova, "Dünya burada buluşuyor" sloganı ile pek çok dünya markasını İzmirlinin ayağına getirecek. Alışveriş keyfine yeni bir hava katacak olan alışveriş merkezinde çalışmalar son hızla devam ediyor. Ekim ayında kapılarını açacak olan Point Bornova'da, kiralanabilir alanların yüzde 90'ı için anlaşmalar tamamlandı. Her geçen gün yeni bir markayı bünyesine dahil eden Point Bornova'da, mağazaların teslimatı haziran ayında başlayacak. Point Bornova Alışveriş Merkezi'nde ziyaretçiler, açık terasta yer alan manzaralı kafeterya ve restoranlarda İzmir melteminin keyfini çıkarırken 45 saniye gibi kısa bir sürede üzeri açılıp kapanabilme özelliği ile hava muhalefetine takılmadan alışveriş özgürlüğüne kavuşacak.

BORNOVA'DA YER ALAN DAİRELERİN YÜZDE 80'İ KÖRFEZ MANZARALI

Dünyaca ünlü mimarlık ofisi HOK imzası taşıyan Kavuklar Bornova'da, 180 bin metrekarelik alana kurulu üç blokta yer alan 1200 dairenin yüzde 80'i, zemin kattan itibaren deniz manzarası sunuyor. Toplam 28 bin metrekarelik peyzaj alanıyla Kavuklar Bornova projesi, geniş ulaşım imkanları ile ESHOT güzergahlarına doğrudan bağlantısı, Homeros Bulvarı üzerinden Buca ile otogar arasında kesintisiz ulaşım sağlayacak Uçan Yol projesinin ve metro hattının hemen yanında yer alıyor.

EGE SUİTS'TE SON BEŞ DAİRE

"Sınırlı sayıda sınırsız konfor" sloganı ile tanıtılan ve kısa zamanda İzmir'in yıldız projeleri arasında gösterilen EGE Suits de yaşam ve konfor standartlarını yukarıya taşıyor. İzmir'deki ilk akıllı rezidans projesi olma özelliği ile dikkat çeken ve dünyaca ünlü mimar Brigitte Weber tarafından tasarlanan EGE Suits, üstü açılabilen havuzdan sosyal kulüplere, rezidans ve güvenlik hizmetlerinden elektrikli araba şarj istasyonlarına kadar pek çok hizmeti aynı çatı altında buluşturuyor. Daire teraslarının birbirleriyle temasını ortadan kaldıran bir mimari tasarıma sahip olan EGE Suits, gün batımını kucaklayan muhteşem manzarasıyla da dikkat çekiyor. Kavuk ailesinin de yaşam alanı olarak tercih ettiği EGE Suits'teki son beş daire, lüksü hayat standartı haline getirmek isteyen yeni sahiplerini bekliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER