Anasayfa >

Süren Projeler >

Prime İstanbul daireleri yakında satışta!

Prime İstanbul daireleri yakında satışta!

02 Haziran 2015 Salı, 12:38:29
Prime İstanbul daireleri yakında satışta!
Basın Ekspres Prime İstanbul projesinde yer alan rezidans daireler yakında satışa çıkmaya hazırlanıyor...


Prime İstanbul bünyesinde, Türkiye’nin en büyük şehir otelleri kompleksi, 5.000 kişilik Performance & Convention Center ve 488 lüks rezidans daireden bir araya gelen benzersiz bir yaşam alanı oluşturuyor.


DÜNYANIN DEV OTEL GRUBU PRIME İSTANBUL’DA YERİNİ ALDI
Proje kapsamındaki oteller; 5 kıtada toplam 192 ülkede, 3.700’den fazla otel, 480.000’ün üzerinde oda ve 180.000 çalışanı bünyesinde barındıran Accor Grubu’nun; “Lux” kategorideki Pullman Hotel ve 4 yıldızlı Mercure Hotel markalarıyla işletilecek.


Dünyada, Pullman ve Mercure markaları ile işletilen en büyük tesislerden biri olan Prime İstanbul Kompleksi, 3.000 m2’lik SPA ve Wellness alanı, 60 farklı üniteden oluşan 5.000 kişilik çok amaçlı bir Performance & Convention Center’ı da bünyesinde bulunduruyor.


Her yıl 500.000 kişiden fazla yerli ve yabancı kişiye hizmet verecek, yaklaşık 1.000 kişiye direkt istihdam sağlayacak olan Prime İstanbul kompleksi, uluslararası ticaret, kültür, turizm ve finans dünyasının  önemli adreslerinden biri olmayı hedefliyor.


Pullman Hotel'in 5 yıldızlı otel konforunun sunulacağı Prime İstanbul Residences’ta yatırım fırsatı sunan 488 rezidans daire yer alıyor. Daireler için satış öncesinde ön kayıtlar da toplanmaya başlandı.


BÖLGEYİ “ALTIN AKS” OLARAK MARKALANDIRDI
Havalimanının yanı başında konumlanan Prime İstanbul Residences, TEM – E5 - Yeşilköy sahil hattı ile Basın Ekspres, Ataköy ve Çobançeşme bandının kesiştiği bölgeyi “Altın Aks” olarak nitelendiriyor. Prime İstanbul Residences E5’e 500 metre, Havalimanına 3 km, Yeşilköy Marina’ya  5 km mesafede, sağlıklı, huzurlu ve kaliteli bir  yaşam ortamı vadediyor.


Yakın zamanda satışa sunulacak rezidanslar ile ilgili bilgi “primeistanbulresidences.com” adresinden temin edilebilecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER