Anasayfa >

Süren Projeler >

İstwest’te hemen teslim stüdyo daireler ayda bin 590 TL taksitle!

İstwest’te hemen teslim stüdyo daireler ayda bin 590 TL taksitle!

29 Mayıs 2015 Cuma, 14:33:39
İstwest’te hemen teslim stüdyo daireler ayda bin 590 TL taksitle!
İstwest’te hemen teslim stüdyo daireler ayda bin 590 TL taksitle satışa sunuluyor. İstWest projesinde hiç peşinat vermeden konut sahibi olunabiliyor.

Evdekifirsat.com bugüne kadar peşinatsız, hemen teslim, küçük taksitlerle sunduğu ödeme planlarıyla çok sayıda aileyi ev sahibi yaptı. Bugüne kadar Bahçesehi¬r Vadi¬, Quartz, Teras Evler, Kuleler, Spradon Evler, Halkalı Di¬van Resi¬dence, Maslak Mashattan‘da sunduğu uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olma fırsatlarına, şimd¬i de Ataköy sahiline 10 dakika mesafedeki İstwest’i ekledi.

Boyner Holding ve FerYapı’nın iyi yaşam felsefesiyle tasarladığı İstwest, yüksek yaşam standartlarının olduğu, 999 üniteden oluşan, yaşayanlar içinde üstün nitelikli sosyal alanları, özgün mimarisi ve yüksek kalite standartlarıyla yanı başındaki Avm ile konforlu bir yaşam vaat ediyor.

Ataköy Sahile 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na 5 dakika mesafedeki konumuyla ve Basın Ekspres yoluna direk bağlantısıyla özel bir lokasyona sahip olan İstwest’te, Evdekifirsat.com sınırlı sayıdaki ev için peşinatsız, hemen teslim, 1+0 evlerde 1.590 TL’den,1+1 evlerde 2.690 TL’den,2+1 evlerde 4.259 TL’den,3+1 evlerde 4501 TL’den başlayan taksitlerle evinize taşınma imkanı sunuyor.

 

İstanbul’da Ticaretin Yeni Merkezi Kağıthane

Evdekifirsat.com müşterilerine sunduğu konut fırsatlarının yanına şimdi de İstanbul’da ticaretin yeni merkezi Kağıthane’deki Avrupa’nın mega ofis projesini ekledi.

Kâğıthane - Piyalepaşa Tüneli ve Bomonti-Dolmabahçe tünelinin faaliyete geçmesiyle sonra Kağıthane’de çehre değişti. Şehrin tam merkezindeki konumu, Avrupa Adalet Sarayı’na 5 dakika yakınlığı ile ticaretin yeni merkezi oldu. Yaklaşık 40 proje geliştirici tarafından ofis ve iş merkezi yatırımları yapılan bölge fiyatları ile de yatırımcıların gözdesi oldu.

40.000m2’lik alan üzerinde 927 üniteden oluşan, şehrin tam merkezindeki konumuyla, proje konsepti ve yüksek standartlarıyla Maslak ve Levent bölgesindeki ofis projelerine rakip olan Kağıthane ofis projesinde, hemen teslim ofislere 4.590 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilmek mümkün. Üstelik m2 fiyatları neredeyse Maslak ve Levent bölgesinin yarı fiyatına.

 

 

 

50 m2’de 500 m2 ofis imkânı

Kağıthane ofis projesinde geliştirilen ofis yönetim sistemi ile artık ofisinizde toplantı salonu, konferans salonu ve asistanınız için yer ayırmanıza gerek yok. Örneğin yapacağınız 50 m2’lik bir ofis yatırımıyla geniş ve kullanışlı toplantı ve konferans salonlarına, misafirlerinizin güler yüz ve profesyonel bir yaklaşımla karşılayan asistanlara, aracınızı güvenle park edebileceğiniz kapalı otoparklara sahip olacaksınız.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER