Anasayfa >

Süren Projeler >

RELUX RSO 50 Suits&Office’te son yatırım fırsatları! Metrekaresi 10 bin TL!

RELUX RSO 50 Suits&Office’te son yatırım fırsatları! Metrekaresi 10 bin TL!

29 Mayıs 2015 Cuma, 12:29:31
RELUX RSO 50 Suits&Office’te son yatırım fırsatları! Metrekaresi 10 bin TL!
RELUX RSO 50 Suits&Office’te son yatırım fırsatları devam ediyor. RELUX RSO 50 Suits&Office’te metrekare birim fiyatı ise 10 bin TL’den başlıyor…

Türkiye’nin en köklü holdinglerinden Altunbüken Holding’in gayrimenkul markası RELUX,  RELUX RSO 50 Suits&Office’te lüksün tanımını yeniden ele alarak rezidans ile suiti birleştirdi. İstanbul Anadolu yakasının nitelikli ofis üssü Ümraniye Tepeüstü’nde konumlanan ortalama metrekare fiyatları 10.000 TL olan RELUX RSO 50 Suit&Office projesi, kullanıcılar için her türlü lüks ve konforu sunarken, maliyetleri etkin bir biçimde yönetiliyor. Satışlarının büyük bir kısmının tamamlandığı projede, akıllı bir yatırım yapmak isteyenler için cazip yatırım fırsatları sunuluyor.

 

Türkiye’nin 75 yıllık markası Altunbüken Holding’in gayrimenkuldeki iddialı markası RELUX,  geliştirdiği projelerinde lüksü yeniden yorumlayıp gayrimenkul sektöründe fark yaratıyor.

 

RELUX’ün ilk projelerinden biri olan rezidans ve süitin lüks ile yoğrulmuş hali RELUX RSO 50 Suit&Office projesi, satışa çıktığı ilk günden itibaren yatırımcıların yoğun ilgisini görüyor. Kısa zamanda yüzde 40’ından fazlasının satışı gerçekleştirilen RELUX RSO 50 Suit&Office’te akıllı yatırım yapmak isteyen yatırımcılara birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor.

 

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda nitelikli ofis bölgesi haline gelen Ümraniye Tepeüstü’nde merkezi bir lokasyonda lüks markaların yakınında 12 bin metrekare alanda yükseliyor. Buyaka, Ikea ve Meydan Alışveriş merkezlerine komşu olan RELUX RSO 50 Suit&Office projesi, mimarisinden sunduğu hizmetlere kadar bulunduğu bölgede fark yaratıyor.

 

Metrekare fiyatları 10 bin TL

Lüks kavramının yeniden tanımlandığı RELUX RSO 50 Suit&Office’te ortalama metrekare fiyatları 10 bin TL civarında yer alıyor. 2016 yılı sonunda tamamlanıp faaliyete geçirilmesi planlanıyor.

 

Altunbüken Holding ve RELUX Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken, RELUX RSO 50 Suits&Office’i şehirli modern insanın ihtiyaçlarından yola çıkarak rezidans ile süitin birleştirildiği bir konsept olarak geliştirdiklerini söylüyor.

 

Tüketicinin tüm ihtiyaçları gözetildi

Tüketicinin tüm ihtiyaçlarını lüks ve konfor ile yorumlayarak projeler geliştirdiklerine işaret eden Cem Altunbüken,

“Projemiz satışa çıktığı ilk günden itibaren yoğun talep alıyor ve şimdiden yüzde 40’ından fazlası satıldı. RELUX RSO 50 Suits&Office, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yakınlığı, TEM’in hemen yanında önemli bir kavşakta yer alıyor. Metroya yakınlığı ile rahat ulaşılabilen projemiz konsepti ile de öne çıkıyor ve çok tercih ediliyor. Mimarisi ile de fark yaratan RELUX RSO 50 Suit&Office, 2014 yılında Londra’da International Property Awards’ta 5 yıldızlı en iyi ofis projesi ödülünü kazandı” diyor.

 

 

Birbirinden farklı ofis seçenekleri

Giriş katın üzerinde iki özel kattan sonra 18 tip ofis katı bulunan projede, mimar Gökhan Avcıoğlu’nun imzası bulunuyor. Projede, 360 metrekare alan tek kat kiralanabileceği gibi en küçüğü 50 metrekarelik ofis birimleri yer alıyor.

Tüm ofisler bir oda bir salon, geniş duş imkanı bir banyo ve mutfaktan oluşuyor.

 

Ofis bloğunun giriş katı, danışma ve lobi alanından oluşurken, kafe atmosferinde toplantı yapmak isteyenlere uygun açık hava bağlantılı toplantı olanakları sunuluyor. Özel değerlendirilen çatı katında, lansmanlar, medya toplantıları, tanıtımlar için gündüz ve gece hizmet verecek bir teras mevcut.

 

Yenilenebilir enerji kullanılacak!

Relux SO50’de güneş ve rüzgar enerjisinden yararlanılarak, elektrik elde edilmesi çalışmaları yapılıyor. Dış mekan peyzajında kurgulanacak güneş panelleri ve rüzgar gülü ile aydınlatmada yüzde 10’un üzerinde tasarruf sağlanıp süs havuzlarının oksijenle havalandırılması sağlanacak. Ayrıca yüzey suyu toplanıp bahçe peyzajı için kullanılıyor.

 

Sosyal alan kullanımı için kiralama bedeli ödenmeyen projede, 30-40 ila 100 metre kare arsında farklı büyüklükte tam donanımlı toplantı odaları, sinema salonu, spor salonu gibi alanlar metrekare olarak ofis alan yatırımcının tapusuna dahil edildi. Ofis yönetim otomasyon sistemleri ile yönetilen binada aidatlara yansıyacak ekstra bedellerden de kaçınıldı.

 

RELUX  lüksleri ile farklılaşıyor

 

Bir yatırım kararı vermeden önce sunulan karlı, merkezi, teknolojik lükslere kısaca RELUX deniliyor. Diğer inşaat firmalarından farklılaşmasını sağlayan RELUX’ün  lüksleri şöyle sıralanıyor: XpandLife, Kidz, Flexx, Relux Club ve Güvenli Yatırım.

Her ofis/konut projesinde toplam 12 farklı üniteye varacak şekilde sosyal yaşamın en gerekli ihtiyaçları, Xpandlife alanlarında, ücretsiz kullanım için kurgulanıyor. Futbol Tribün odası, Arcade oyun odası, Fitness Salonu, Sahne/Studio/Karaoke odası, Toplantı odası, Çocuk odası ve Hobi odası bunlardan bazıları.

Kidz lüksü, Wi-Fi Korumalı çocuk odaları, anti alerjik boyalar, çocuk kilitli mutfak ekipmanları, elektrik priz korumaları, bebek gözlem kameraları gibi fonksiyonlardan oluşuyor.

Relux Club ise ayrıcalıklar kartı sunuyor ve bölgedeki anlaşmalı mağazalar, sinemalar ya da hizmet sağlayan diğer sektörlerden indirimler ve avantajlar getiriyor ; ayrıca satış ve kiralamalarda sizin özel danışmanlık yapıyor. Güvenli yatırım lüksü ile projenin toplam maliyetini bloke altına alınıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER