Anasayfa >

Süren Projeler >

Çukurova Balkon Kartal fiyatları! Peşinatı bir yıl sonra öde!

Çukurova Balkon Kartal fiyatları! Peşinatı bir yıl sonra öde!

26 Mayıs 2015 Salı, 14:10:54
Çukurova Balkon Kartal fiyatları! Peşinatı bir yıl sonra öde!
Sıfır peşinatla ev sahibi olunabilen Çukurova Balkon projesinde peşinatı bir yıl sonra ödenebiliyor. Çukurova Balkon Kartal fiyatları minimum 240 bin TL’den başlıyor…

Çukurova Kent Yapı tarafından Kartal’da inşa edilen Çukurova Balkon projesinde 240 konut bulunuyor. 2 bloktan meydana gelen Çukurova Balkon Kartal projesi 8 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Çukurova Balkon’da 1+1’den 4+1’e kadar konut seçeneği sunuluyor.

 

Çukurova Balkon daire fiyatları

Çukurova Balkon daire fiyatları ise;

1+1'ler 240 bin TL’den,

2+1'ler 392 bin TL’den,

3+1'ler 568 bin TL’den,

4+1’ler ise 775 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

 

 

Hiç peşinatsız

 Kişiye özel ödeme seçeneği sunulan Çukurova Balkon projesinde peşinatı bir yıl sonra ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Çukurova Balkon Kartal’da yüzde 17’lik konut tutarı vade farksız olarak bir yıl sonra ödenirken, yüzde 17’lik kısım vade farksız 2 yıl sonra ödenebiliyor. Kalan yüzde 65’lik konut bedeli için ise hemen veya bir yıl sonra banka kredisi kullanılabiliyor.

 

 

 


Çukurova Balkon nerede?

Çukurova Balkon Kartal projesi; Kartal Adliyesi’ne 1,5 kilometre, Kartal Metrosu’na 600 metre mesafede konumlandırılıyor.

 

 

 

Çukurova Balkon teslim tarihi

Çukurova Balkon teslim tarihinin ise Haziran 2017 olarak belirtiliyor.

 

Çukurova Balkon Kartal sosyal olanakları arasında; tenis kortu, sosyal tesis alanı, çok amaçlı saha, basketbol sahası, fitnes merkezi, sauna, buhar odası, yüzme havuzu, kapalı otopark, fotokopi odası, toplantı odası, hobi odaları, kafeterya, çocuk oyun alanları, güvenlik, depo alanları ile  1+1 ve 2+1 daireler için 1, 3+1 ve 4+1 daireler için ise 2 araçlık park yeri bulunuyor.

 

Çukurova Balkon İletişim

Tel: 444 8 259

Detaylı bilgi için tıklayınız!

 


PINAR BAYRAKDAR / htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER