Anasayfa >

Süren Projeler >

Kalekent Anneler Günü Kampanyası! Yüzde 12 indirim!

Kalekent Anneler Günü Kampanyası! Yüzde 12 indirim!

07 Mayıs 2015 Perşembe, 15:01:08
Kalekent Anneler Günü Kampanyası! Yüzde 12 indirim!
Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesi, Anneler Günü’ne özel düzenlediği Anneler Günü kampanyası ile yüzde 10 iskontoya ek olarak yüzde 2 iskonto fırsatı daha sunuyor.

Firma bünyesinde yer alan Güneşlipark Gardenya ve Avcılar Park projelerinde yüzde 10, Gülpark Yaşam Projesi’nde ise yüzde 15’lere varan Anneler Günü’ne özel kampanya tüketicilerle buluşuyor.

 

İstanbul’un planlı yapılaşmasıyla öne çıkan, metrobüs ile şehir merkezine hızlı ulaşım sağlayan Beylikdüzü, yeşillikler içinde, deprem riskinden uzak sağlam yapılarda oturmak isteyenlerin tercih ettiği bir bölge. Kalekent projesini geliştirerek bölgeye daha da değer katan inşaat sektörünün fark yaratan markaları, Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı, Anneler Günü’ne özel düzenlediği kampanya kapsamında, yüzde 12’ye varan Anneler Günü kampanyası başlattı.

 

ev almak isteyenlere yönelik cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanya kapsamında, %50’si peşin %50’si 60 ay 0 faiz ya da % 1 veya %5 peşinatlı bir yıl kredi ötelemeli ödeme planları da mevcut.

 

Foto galeri için tıklayınız!

İki Etaptan Oluşuyor

Beylikdüzü’nde inşaatı süren ve 2 etaptan oluşan Kalekent’in birinci etabının yüzde 80’i satıldı. Projede 7’şer katlı 33 blokta toplamda 1471 daire yer alacak. 1 milyon metrekarelik rekreasyon alanının (yeşil alan) hemen yanında yükselen Kalekent projesinden İki etapta, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak farklı daire tipleri yer alıyor. 59 metrekare ile 222 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip daire seçenekleri bulunurken, daireler 228 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Özel Çarşısı Bölgede Fark Yaratıyor

100.000 metrekarelik arsa üzerinde, 73.000 metrekarelik peyzaj alanına sahip olan proje, 2013 yılının Ağustos ayında lansmana çıktı. 1.Etapta % 70’e varan satış grafiği yakaladı. 2.Etap satışlarına da başlanan projede, 1.Etabın Aralık 2015’te 2.Etabın ise Aralık 2016’da teslim edilmesi planlanıyor.

 

Kalekent projesinde ana caddeye cephesi olan blokların altlarında farklı iş kolları için tasarlanmış çeşitli metrekarelerde 52 adet dükkandan oluşan özel bir çarşı da bulunuyor. Çarşı, site sakinlerine ve bölgede yaşayanlara hizmet verecek şekilde planlandı.

 

Zengin Sosyal Alanlar

Zengin sosyal alanları ile de fark yaratan projenin her iki etabında da ayrı ayrı açık yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness center, bloklar arasında süs havuzları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları bulunuyor. 73 bin m2’lik peyzaj alanı ile yemyeşil bir hayat sunan Kalekent projesi, Belediye tarafından Yeşil Vadi adıyla yapılan peyzaj projesine komşu olmasıyla da öne çıkıyor.

 

 

Diğer projelerde de indirimler yüzde 15’i buluyor

Öte yandan firma bünyesinde olan Güneşlipark Gardenya ve Avcılar Park projelerinde de Anneler Günü’ne özel yüzde 10 iskonto uygulanıyor. Esenyurt Bölgesi’nde 2015 Aralık Ayı’nda teslim edilecek Gülpark Yaşam Projesi’nde ise yüzde 15’lere varan Anneler Günü’ne özel kampanya tüketicilerle buluşuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER