Anasayfa >

Süren Projeler >

Demir Romance Beylikdüzü ‘nde yakında yaşam başlıyor!

Demir Romance Beylikdüzü ‘nde yakında yaşam başlıyor!

07 Mayıs 2015 Perşembe, 13:28:10
Demir Romance Beylikdüzü ‘nde yakında yaşam başlıyor!
Demir İnşaat'ın "Demir Romance" projesi kapsamında, konutların sahiplerine ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Demir İnşaat açıklamasına göre, Beylikdüzü'ndeki "Demir Romance" projesi toplamda 7 bloktan, 776 rezidans konut, 28 villa, 60 ticari birimden oluşuyor. 170 bin metrekare brüt inşaat alanında yükselen Demir Romance'ta açık kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi, diyetisyen hizmetinin yanı sıra fitness merkezi yer alacak.

 

 

 

Projede ayrıca, terzi, bay-bayan güzellik merkezi, kuru temizleme, sinevizyon gibi birimler de bulunacak. Çocuklu ailelerin hayatın kolaylaştıran Demir Romance'da, çocuklar için oyun odaları, servis bekleme odası ve kreş gibi alanlar da yer alacak.  Demir Romance'da 24 saat acil sağlık hizmeti de yer alacak.

 

37 dönüm arazi içinde kat yükseklikleri 15 ile 18 arasında değişen 7 blok halinde inşa edilen ve yüzde 90'ı tamamlanmış durumda olan proje kapsamında, konutların ağustos ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Fatih'in emaneti olan Rumeli Hisarı içerisindeki bu mescit tekrar inşa edilmeye çalışılıyor. İnşaat şu anda sürüyor, inşallah ramazana değilse de bayrama yetişecek ve ibadete açılacak. Ne güzel bir hizmet değil mi? Yapanlardan Allah razı olsun. Ama bakıyoruz, bir ödül töreninde, sanatçı olduğu iddiasındaki birileri çıkıyor, 'biz buraya mescit yaptırmayız, buna izin vermeyiz' diyor. Siz kimin bağından, kimi kovuyorsunuz. Orası zaten ibadet mekanı."

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER