Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş AquaCity’de bahara özel yüzde 15 indirim fırsatı!

Sinpaş AquaCity’de bahara özel yüzde 15 indirim fırsatı!

30 Nisan 2015 Perşembe, 15:03:42
Sinpaş AquaCity’de bahara özel yüzde 15 indirim fırsatı!
Sinpaş AquaCity’de bahara özel yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor…

Sinpaş Yapı’nın, Ege’nin en büyük temalı yeni projesi AquaCity’de bahara özel fiyatlardan faydalanmak için geç kalmayın. AquaCity’de % 15 bahar indirimi kampanyası, hayalindeki eve kavuşmak isteyenleri bekliyor! Maldivleri yaşatan bir kumsal, masmavi sulara kıyısı olan yalı evleri, Denizli’nin en yüksek kuleleri ile AquaCity’de bambaşka bir hayat başlıyor…

 

 

Gayrimenkulde tecrübesi, her biri birbirinden farklı konseptte yenilikçi projeleriyle liderliği üstlenen Sinpaş’ın, Ege Bölgesi ve Denizli için birçok ilkler barındıran AquaCity projesinde, su ve yeşille iç içe farklı konseptlere sahip 4 ayrı konut etabı ve “street mall” konseptiyle geliştirilen geniş bir alışveriş merkezi yer alıyor. Projenin lokasyonu, şehrin gelişme aksına paralel oluşu ile dikkat çekiyor ve AquaCity’nin hem yaşam hem de yatırım değerini artırıyor.

 

Maldivler bölgesinden gelen bembeyaz kumla oluşturulan kumsalları, yalı konseptiyle geliştirilen konutları, göl ve bahçe keyfini birlikte yaşatan evleri ve tüm manzaraya hakim, Denizli’nin en yüksek ve prestijli residence kuleleri Aqua Towers ile Denizli’nin yeni yaşam projesi AquaCity’de, suyun bambaşka halleri hayat buluyor.

 

AquaBeach, Maldivler bölgesinden gelen özel kumlarla oluşturulacak kumsal ve plaj ile fark yaratacak. Sadece AquaCity sakinlerinin kullanımına açık olan alanlarda Kumsalın yanı sıra, palmiyeleri ve tropik ağaçlarıyla tam bir tropik havanın hâkim olduğu AquaBeach’te, çocuklar için su kaydırakları ve açıkhava sineması da var.

AquaMansion, yalı yaşamını öne çıkarıyor. Bu yaşam konseptinde, suya sıfır bir yaşamın ayrıcalığı yalı apartmanları konforuyla buluşuyor. Su kıyısında yürüyüş yollarına, seyir, kıyı teraslarına ve suyun ortasında iki adacığa yer verilen AquaMansion’da, mis gibi çiçek kokuları da evlerin içine kadar uzanıyor.

AquaHomes&Garden, göl ve bahçe keyfini bir arada yaşatıyor. Su menekşeleri, nilüferler, su laleleriyle bezeli üç farklı gölü ve lavanta, adaçayı, çilek, böğürtlen gibi birçok ağacı ve bitkiyi barındıran bahçeleri ile mavi ile yeşil bir araya geliyor. Çocuklara ağaç dallarından meyve  toplama ve kendi sebzesini yetiştirme olanağı da sunan AquaHomes&Garden’da, bir yakada göller, diğer yakada bahçelerle sessiz ve dingin bir yaşam olacak.

AquaTowers, Denizli’nin en yüksek ve en prestijli residence kuleleri ile dikkat çekecek. Denizli için yeni bir ikon haline gelecek kuleler, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği Street Mall’daki mağazalar ile iç içe ve çok sayıda sosyal imkânıyla şehrin yeni zirvesi olarak yükselecek. İzmir yoluna paralel şekilde konumlanan ve “street mall” yaklaşımıyla tasarlanan 25 bin metrekarelik Alışveriş Merkezi, meydan, ticari üniteler ve spor tesisiyle, tüm Denizlililerin yeni buluşma merkezi olacak.

Aileler ve çocuklar için sosyal olanaklar

 

Sinpaş’ın temalı yaşam projelerinde aileler ve çocuklar için geliştirdiği birbirinden farklı sosyal yaşam olanakları ve özel donatılar, Denizli AquaCity’deki renkli yaşamın da merkezinde yer alıyor.  Konutların içindeki yaşamla birlikte çevredeki yaşamı da öne çıkaran projede, dileyen sakinler plaj voleybolunun keyfini ve heyecanını yaşarken, dileyenler BeachCafe’nin iskelesinde ya da göl kenarında sakin bir köşede oturup yorgunluğunu atabilecek. Kıyı ve seyir terasları, bungalovlar, göl kenarlarında yürüyüş yolları, çardaklar, açıkhava sineması, dilediğiniz her vakit spor yapabileceğiniz AquaFitness Park, çim teraslarda hamak keyfi ve daha birçok sosyal olanak, AquaCity’deki hayatı renklendiriyor.

AquaCity çocuklar için de tam bir cennet. Kumsalda çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları dahi düşünülmüş durumda. Yine çocuklar için, küçük korsanlar, su kaşifleri gibi temalı parkların yanı sıra ahşap oyun grupları da proje bünyesinde yer alıyor.

 

AquaCity ve Denizlililerin her türlü ihtiyacı AquaMall’da

 

Toplam 210 bin metrekarelik geniş bir proje alanına sahip AquaCity, farklı tipte konutlarının ve renkli sosyal yaşamının yanı sıra, ticari alanlarıyla da Denizli’nin yeni yaşam merkezi olmaya hazırlanıyor. Proje alanı içerisinde, Denizlilerin yeni buluşma ve alışveriş merkezi olacak AquaMall’un inşasına başlanmış durumda.

 

AquaCity bünyesinde ayrı bir alışveriş caddesi geliştirilirken, İzmir yoluna paralel şekilde konumlanan ve “street mall” yaklaşımıyla tasarlanan 25 bin metrekarelik Alışveriş Merkezi’nin yönetimi ve kiralama süreci için perakende sektörünün öncü kuruluşu Metro Properties ile anlaşma da imzalandı.

 

AquaMall içerisindeki meydan, çevresindeki ticari üniteler ve yine burada inşa edilecek spor tesisi, sadece AquaCity sakinlerinin değil, tüm Denizlililerin yeni buluşma merkezi olacak.

 

Hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler, bahara özel cazip indirim fırsatlarından yararlanıyor!

 

Projenin künyesi:

Proje İsmi                          : AquaCity Denizli

Firma                                   : Sinpaş Yapı

Konum                                : Eski EGS Park-Denizli

Toplam Arazi                    : 210.721 m2

Toplam İnşaat Alanı       : 319.796 m2

Metrekare Aralığı           : 72 m2-241 m2

Konut Tipleri                    : 1+1, 2+1, 3+1, 3,5 +1, 4+1

Fiyat Aralığı                       : 159.300 - 709.100 TL

Teslim Tarihi                     : İlk etap Haziran 2017

 

 

 

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER