Anasayfa >

Süren Projeler >

Lokum Rezidans’ta 1+1’ler 177 bin TL’den satışta! Bin 700 TL taksitle!

Lokum Rezidans’ta 1+1’ler 177 bin TL’den satışta! Bin 700 TL taksitle!

30 Nisan 2015 Perşembe, 10:39:40
Lokum Rezidans’ta 1+1’ler 177 bin TL’den satışta! Bin 700 TL taksitle!
Lokum Rezidans’ta 1+1’ler 177 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Lokum Rezidans’ta bin 700 TL aylık taksitlerle ödeme yapılabiliyor.

DKY inşaat ve Metropolist Yapı ortaklığıyla hayata geçirilecek Lokum Rezidans 177 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Lokum Rezidans’ta bin 772 TL’den başlayan aylık taksitlerle ev sahibi olmak mümkün. 

 

İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren DKY İnşaat ile Metropolist Yapı tarafından İstanbul Tuzla’da hayata geçirilen ve kısa sürede büyük ilgi gören Lokum Evler Projesi’nde yeni bir rezidans bloğu yükseliyor. Yatırımcılarına ve sakinlerine doğayla iç içe yaşamın kapılarını açacak Lokum Rezidans, 177 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. 1+1 ve 2+1 daire tipinde 145 dairenin bulunduğu Lokum Rezidans, avantajlı ödeme seçenekleriyle de ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim, 36 ay yüzde “0” faiz oranı ve 1.772 TL’den başlayan taksitlerle rezidans keyfi yaşamak isteyenleri bekliyor.

 

 

Lokum Evler Tuzla foto galeri için tıklayınız!

 

1.700 LİRALIK AYLIK TAKSİTLER

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “19 bin metrekare alanda inşa edeceğimiz Lokum Rezidans bloğumuz,  yeşil alanları, fitness merkezi, havuzu, kuru temizleme, araç yıkama, ev temizliği, rezepsiyon ve kiralama hizmetleri ile sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. Projede 21 bin metrekare yürüyüş ve doğal yaşam parkı bulunuyor. Projenin fiyat açısından ulaşılabilir olmasını istedik. 64 metrekare 1+1 rezidanslarımız 177 bin liradan,102 metrekare 2+1 rezidanslarımız ise 277 bin liradan başlıyor” dedi.

 

 

Bölgede rezidansa olan ihtiyacın arttığını dile getiren Ali Dumankaya, “Havaalanı çalışanları, çevredeki bankalarda çalışanlar ve üniversite öğrencilerinden rezidans bloğumuz hakkında yoğun talep aldık. Bu talepte projemizin konumu etkili oldu. İş dünyasının büyük şirketleri bu bölgeye merkezlerini taşımaya başladı 15 dakika mesafede 8 üniversite bulunuyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 5 dakika mesafede, bu yönüyle havayolu çalışanları tarafından da ilgi görüyor” diye konuştu.

 

 

Metropolist Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Derbazlar ise “Hızla büyüyen Aydınlı, Tuzla bölgesinde yer alan Lokum Rezidans yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Bizler bölgenin yükselen değeri ile bir yatırımcının beklentilerinden yola çıkarak bu projemizi hayata geçirdik. Gerçek rezidans hizmetleri ile bölge değeri birleşince biz de akıllı yatırım ve keyifli yaşamı bir arada sunabilir hale geldik” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER