Anasayfa >

Süren Projeler >

Eczacıbaşı Ormanada Zekeriyaköy’de villalar satışta! 2,19 sabit kurla!

Eczacıbaşı Ormanada Zekeriyaköy’de villalar satışta! 2,19 sabit kurla!

29 Nisan 2015 Çarşamba, 11:54:39
Eczacıbaşı Ormanada Zekeriyaköy’de villalar satışta! 2,19 sabit kurla!
Eczacıbaşı Ormanada Zekeriyaköy’de “Limited Edition” villaları satışa çıktı. Eczacıbaşı Ormanada Zekeriyaköy’de dolar kuru 2,19 TL’den sabitlendi…

Ormanada, doğal bir yaşamın yanısıra şehir konforunda ve standartlarında bir yaşamın anahtarını Eczacıbaşı Gayrimenkul ayrıcalığıyla site sakinlerine yaşatıyor. 220 dönümlük bir yaşam alanı olarak tasarlanan Ormanada, üçüncü havaalanı ve üçüncü köprü projelerine yakınlığı ve şehre ulaşım kolaylığı sayesinde Zekeriyaköy'ün en gözde projelerden biri olarak dikkat çekiyor. Ormanada’daki “Limited Edition” villalar 2,19 TL olarak sabitlenmiş dolar kuru üzerinden satışa sunuluyor.

 

 

Starbucks, Macrocenter ve MACFit gibi ünlü markaları bünyesinde barındıran Ormanada, “gerçek lüks sahip olunan ayrıcalıklardır” diyerek sahip olduğu 2500 metrekarelik sosyal alan, 25 dönümlük yeşil alan, yürüyüş ve bisiklet yolları, çok amaçlı spor sahası ile sakinlerine seçkin olanaklar ve alternatifler sunuyor. Ayrıca bu alanda yer alan ve Datça Murat Çiftliği uzmanlığıyla ekilen 3 dönüm büyüklüğündeki bostanda site sakinleri ekolojik ürünlere ulaşma imkanı buluyor.

 

 

Ormanada’dan “deneme sürüşü” uygulaması

Ormanada’nın yaşam konseptini deneyimlemek isteyenlere sunduğu “deneme sürüşü” uygulaması sayesinde kirada oturduğu evi 12 ay sonra almaya karar verenler 12 ay boyunca ödediği kiraları ve depozito bedelini evin toplam fiyatından düşerek ev sahibi olabiliyorlar. 2,19 TL sabit kur avantajı kiralamalar için de geçerli.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER