Anasayfa >

Süren Projeler >

Nurol Park Güneşli ‘de taksitler 1 yıl şirketten!

Nurol Park Güneşli ‘de taksitler 1 yıl şirketten!

22 Nisan 2015 Çarşamba, 14:43:25
Nurol Park Güneşli ‘de taksitler 1 yıl şirketten!
Nurol Park’ta ev sahibi olmak isteyenleri kaçırılmaz bir fırsat bekliyor. Ev sahibi olmak isteyenler, 120 aya kadar banka kredisi avantajıyla ilk 12 ay için kredi ödemesi Nurol GYO tarafından karşılanacak ve ilk başta sadece yüzde 5’ ni ödeyecek şekilde cazip bir kampanya ile 10 aya teslim ev sahibi olacaklar. Kampanya 4 Mayıs’ ta sona erecek...

Nurol Park’ta ev sahibi olmak isteyenleri kaçırılmaz bir fırsat bekliyor. Ev sahibi olmak isteyenler, 120 aya kadar banka kredisi avantajıyla ilk 12 ay için kredi ödemesi Nurol GYO tarafından karşılanacak ve ilk başta sadece yüzde 5’ ni ödeyecek şekilde cazip bir kampanya ile 10 aya teslim ev sahibi olacaklar. Kampanya 4 Mayıs’ ta sona erecek.   
 
 
22 Nisan 2015; İstanbul’un en önemli ve stratejik noktalarından biri olan Güneşli’de 55.000m²’lik arazisi üzerinde inşaatı devam eden Nurol Park, ev sahibi olmak isteyenler için 4 Mayıs’a kadar sürecek olan yeni bir kampanya başlattı.

İlk 12 ay kredi ödemesi Nurol GYO’dan olan, 120 ay’a kadar banka kredisi uygulanabilen projede, dilerseniz peşin ödemede yüzde 15 indirim veya 50 ay “0” faiz avantajları sunuluyor.

Nurol Park’ta ‘loft’, ‘rezidans’ ve ‘tower’ olmak üzere üç farklı konseptte ihtiyaca uygun metrekarelerde 1.512 konut bulunuyor. Projede konutların yanı sıra 43.200 m² peyzaj alanı, cafeler ve mağazalar, ayrıca 19.000 m² alana sahip ofis bloğu yer alıyor. Proje metro istasyonlarına ve kritik noktalara kolay ulaşım imkânı ile de dikkat çekiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER