Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş Köyceğiz ‘de bahara özel yüzde 15 indirim!

Sinpaş Köyceğiz ‘de bahara özel yüzde 15 indirim!

22 Nisan 2015 Çarşamba, 13:51:46
Sinpaş Köyceğiz ‘de bahara özel yüzde 15 indirim!
Sinpaş Yapı’nın, Güneydeki o huzurlu hayatı İstanbul’a taşıyan Köyceğiz projesinde bahara özel fiyatlardan faydalanmak için fırsatlar devam ediyor. Köyceğiz’de avantajlı ödeme planı seçenekleri,% 15 bahar indirimi kampanyası ve hemen teslim avantajı hayallerindeki eve kavuşmak isteyenleri bekliyor...

Sinpaş’ın, yeni projesi Köyceğiz, Anadolu yakasının değeri her geçen gün artan   gözde merkezlerinden Sancaktepe de  yer alıyor.   26 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen Sinpaş Köyceğiz projesinde konutların %60 ‘ı sahiplerini buldu.   
Sinpaş Köyceğiz’de aileler, masmavi gölü, köy meydanı, mis kokulu meyve bahçeleri ile güneye inmek için sadece evlerinden çıkmanın tadını çıkarırken,  projeden daire sahibi olmak isteyenler ise proje içinde yer alan örnek daireyi ziyaret ederek, avantajlı fiyat ve ödeme planlarından faydalanabilirler.


Tüm evlerin göl ve peyzaj manzarasına hâkim olması ve az katlı mimarisi, Köyceğiz evlerine ayrı bir değer katıyor. Köy yaşamının huzurunu yansıtan Sinpaş Köyceğiz’de, geniş daire seçeneklerinin yanı sıra ferah teras ve balkon özellikleri ile 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut alternatifleri bulunuyor.  
Hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler, kampanya ve ödeme alternatiflerden yararlanıyor!


Hep gitmek istediğiniz Güney’deki kasaba şimdi Köyceğiz’de
Şehrin karmaşasını bırakıp güneydeki bir kasabaya yerleşmeyi hayal edenler için Güney’deki o sahil kasabasının sıcaklığını İstanbul’a taşıyan Sinpaş Köyceğiz’de peyzaj; 2500 metrekarelik göletin etrafında geliştirildi.


Köy yaşamının huzurunu yansıtan bu sıcak ve samimi projenin merkezinde, Orta Kahve yer alıyor. Çınar ağaçları, taş dokusu, kahvesi ve çeşmesi ile bir köy meydanının doğallığı ve dinginliği Köyceğiz’de yeniden hayat buluyor. Köy meydanının hemen yanında asma, elma, armut, kayısı, erik, kiraz, portakal ve mandalina ağaçlarından oluşan bir meyve bahçesi var.
Patikalarda, yeşilin içinde saklanan yürüyüş parkuru boyunca yer yer nar ve portakal-mandalina ağaçları, zambak bahçeleri arasında dinlenme terasları, su kenarı locaları, hamaklar, salıncaklar, sakin kitap okuma köşeleri yer alıyor.


Kolay ve rahat ulaşım
Köyceğiz, TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere sadece 4 kilometre, Şile otoyoluna ise 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. .
Projenin lokasyonu, yakın çevresindeki ticari alanlar,  okullar, hastaneler ve bölgede inşası devam eden metro ulaşımıyla da öne çıkıyor. Köyceğiz projesinin yanı başında planlanan 4 bin 100 yatak kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi ise Köyceğiz’in yaşam ve yatırım değerini her geçen gün daha da artırıyor.


Köyceğiz Proje Künyesi:
 Proje ismi  Köyceğiz
Firma : Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.   
Konum : Sancaktepe - İstanbul
Toplam Arazi: 26.000 metrekare
Toplam Konut: 291 adet                                           
Metrekare Aralığı: 67-206 metrekare
Konut tipleri 1+1’den 4+1’e kadar farklı seçenekler
Fiyat Aralığı :348.600 – 992.500 TL
Teslim Tarihi : Mayıs  2016

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER