Anasayfa >

Süren Projeler >

Mall of istanbul bahar karnavalı düzenliyor!

Mall of istanbul bahar karnavalı düzenliyor!

21 Nisan 2015 Salı, 12:05:51
Mall of istanbul bahar karnavalı düzenliyor!
Mall of İstanbul, baharı “çiçeklerin gücü” konseptli özel bir karnaval ile kutluyor. Özel olarak tasarlanan 23 adet dev çiçek ve çiçeklerle bezenmiş klasik vos-vos sergisi karnaval süresince Mall of İstanbul’da olacak.

2 ay sürecek karnaval kapsamında konserler, Hıdırellez şenliği, özel atölyeler ve yarışmalar ile Mall of İstanbul ziyaretçilerine unutulmaz bir bahar yaşatmayı amaçlıyor. Mall of İstanbul, çiçeklerin büyülü ve renkli dünyasına yolculuk yapmak ve baharın neşesini yaşamak isteyenleri bu coşkuya ortak olmaya çağırıyor.

 

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul baharla birlikte çiçek açtı. Haziran ayına kadar sürecek “Bahar Karnavalı” kapsamında Mall of İstanbul’da düzenlenecek birbirinden eğlenceli etkinlikler ilhamını çiçeklerden alıyor. Gelenekselleşmesi planlan Bahar Karnaval’ı kapsamında özel hazırlan 23 adet dev çiçek ve çiçeklerle bezenmiş 8 klasik vosvos Mall of İstanbul’da sergilenecek. Karnaval süresince Atiye, Suzan Kardeş, Pire Mehmet ve Model grubu da hayranlarıyla buluşacak.

 

 

Karnaval rengarenk kortej ve Atiye Konseri ile başlıyor

Mall of İstanbul’da Bahar Karnavalı, 23 Nisan Cuma günü yapılacak görkemli bir kortejle başlayacak. Karnavalın ilk konserini ise gençlerin en sevdiği sanatçılar arasında yer alan Atiye verecek. Atiye, 25 Nisan Cumartesi saat 19:00’da Mall of İstanbul’da vereceği muhteşem bir konser ile hayranlarına neşeli bir gün yaşatmayı amaçlıyor.

 

 

Mall of İstanbul’da Hıdırellez coşkusu

Mall of İstanbul Bahar Karnavalı kapsamında Hıdırellez’i de tam bir şenlik havasında kutlamaya hazırlanıyor. Baharı müjdeleyen Hıdırellez Bayramı 2 Mayıs’ta Mall of İstanbul’da, Roman Müzik grubunun eğlenceli ritimleriyle, 3 Mayıs’ta Pire Mehmet Müzik grubunun şovuyla kutlanacak. 5 Mayıs Salı günü ise Suzan Kardeş, Hıdırellez coşkusunu vereceği özel bir konser ile taçlandıracak. Mall of İstanbul, Hıdırellez’in geleneklerini de şenliklere entegre ederek eksiksiz bir kutlama yapmayı amaçlıyor. Hıdırellez ateşi ve özel hazırlanan gül bahçelerinde güllere ve özel dilek ağaçlarına dilekler dilenecek. Karnaval süresince ip cambazı, tahta bacak, ateş cambazı şovlarıyla etkinliklere renk katacak.

 

 

Çiçeklerin Büyülü Dünyası Mall of İstanbul’da

Çocukların çiçekler hakkında daha çok bilgi edinmesi amacıyla düzenlenecek olan çiçek atölyelerinde minikler, çiçekleri daha yakından tanıyacak. Mall of İstanbul’un küçük konukları, karnaval boyunca cupcake, yüz boyama ve şapka atölyelerinde birbirinden keyifli etkinliklere katılarak, bu renkli dünyanın keyfini çıkaracak.

 

 

Jail Break heyecanı Mall of İstanbul’da

16 Mayıs saat 19.00’da alternatif rock grubu Model’in dinamik canlı performansı ile gençler yerinde duramayacak. Mall of İstanbul’da 15-19 Mayıs tarihleri arasında ise Decathlon sponsorluğunda birbirinden farklı spor etkinlikleri ve yarışmalar düzenlenecek-jail break heyecanı yaşanacak. Her parkurda yarışmacılar kendilerine verilen sportif görevleri yerine getirerek çıkış yolu arayacaklar. 19 Mayıs tarihinde en yüksek puanı yapacak 20 kişi arasında ilk 3’e giren yarışmacı Decathon’dan 1.000 TL değerinde hediye çeki kazanacaklar. Ayrıca, yarışmalar boyunca MACFit’in adrenalin dolu gösterileri nefes kesecek.

 

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER