Anasayfa >

Süren Projeler >

Ege Yapı Group Batışehir’de 36 ay 0 faizle!

Ege Yapı Group Batışehir’de 36 ay 0 faizle!

20 Nisan 2015 Pazartesi, 12:29:49
Ege Yapı Group Batışehir’de 36 ay 0 faizle!
EgeYapı Group Batışehir; ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir kampanya başlatıyor. Kampanya kamsamında 36 ay 0 faizle ve 60 aya 0,69 firma vadesiyle konut sahibi olunabiliyor.

“Kendi semtini yaratan kaç proje biliyorsunuz?” sloganı ile hayata geçirilen kampanya yaşamın başladığı Batışehir’in eşsiz karma yaşam fonksiyonlarından yararlanmak isteyenleri bu ayrıcalıklarla dolu dünyaya davet ediyor.

 

 

EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da hayata geçirdiği ‘’Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi’’ ödüllü projesi Batışehir, ev sahibi olmak isteyenleri her ihtiyaca yönelik konut tipleri ve sosyal imkanlarının yanı sıra sunduğu farklı ödeme alternatifleri  sunan bir kampanya ile buluşturuyor.

 

 

“Kendi semtini yaratan kaç proje biliyorsunuz?” sloganı ile hayata geçirilen kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere, birçok karma yaşam fonksiyonunu bir arada bulunduran Batışehir’de iki farklı ödeme planıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

 

 

‘’Kendi toplu taşıma hattına, eğitim kurumuna, oteline ve alışveriş merkezine sahip olan ve kendi semtini oluşturan kaç proje biliyorsunuz’’ söylemleri ile büyüklüğü ve alanında neredeyse tek olan birçok özelliğinin ortaya çıkarıldığı Batışehir’den yerini almak isteyenler; yeni kampanya ile ister 36 ay yüze 0 faiz, ister 60 ay yüzde 0,69 firma vadesi avantajlarından yararlanabiliyor.

 

 

Tüm zamanların en iyi kazandıran projelerinden Batışehir’in yeni kampanyası ile ev taksitlerini rahat rahat öde, hemen taşın!

 

 

emlak Konut GYO tarafından yayınlanan Mart ayı raporunda satış ve hasılat birincisi EgeYapı Group tarafından hayata geçirilen Batışehir’de; her ihtiyaca uygun 1+0’dan 4+1’e kadar değişen 40 farklı daire tipi, 121 mağazası ile ünlü markalara ev sahipliği yapacak Batı Cadde, Doğa Koleji - Oxford Quality School, rezidans, Four Points by Sheraton Hotel, A+ ofisler, spor alanları ve geniş peyzaj alanları bulunuyor. Tüm etapları tamamlandığında yaklaşık 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak ve şuan yaklaşık 5 bin kişinin yaşadığı ve Avrupa’nın en büyük otoyolu TEM ve Vatan Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunan Batışehir’de TEM’den ve Başakşehir Kuzey Marmara bağlantı yolundan direkt giriş imkanı bulunuyor. Araç sahipleri için E-5’ten de direkt giriş imkanı sunan Batışehir’den İstanbul’un hemen her noktasına kolayca ulaşılabiliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER