Anasayfa >

Süren Projeler >

Hayat Tepe Suites’te satışlar yüzde 60’ı buldu!

Hayat Tepe Suites’te satışlar yüzde 60’ı buldu!

20 Nisan 2015 Pazartesi, 10:54:23
Hayat Tepe Suites’te satışlar yüzde 60’ı buldu!
ÖZAK GYO’nun yeni projesi Hayat Tepe Suites’in 1+1 ve 2+1’den oluşan 66 dairesinin satışları üç haftalık süreçte yüzde 60’ı buldu.

Deniz manzaralı terasında yer alacak havuzuyla gökyüzünde yüzme keyfi yaşatacak proje, yatırımcıların dikkatini çekerek kısa zamanda büyük ilgi görmesini sağladı.

 

ÖZAK GYO’nun mart ayında satışa çıkan yeni projesi Hayat Tepe Suites’te satışlar üç haftalık bir süreçte yüzde 60’ı buldu. Yaşamı yeniden keyiflendirecek bir proje olarak öne çıkan ve yatırımcılar tarafından fırsat olarak değerlendirilen Hayat Tepe Suites, beklenenden fazla ilgi gördü. Proje, kısa zamanda başarılı satış grafiğiyle de dikkat çekti.

 

Genç, dinamik, rahatına düşkün, hızlı ve özgür yaşayanların iş ortamından evine rahat dönüşünü sağlayabilecek bir lokasyonda tasarlanan Hayat Tepe Suites projesinde 54’ü 1+1 ve 12’si 2+1 olmak üzere toplam 66 daire yer alıyor. Bayrampaşa’nın alışveriş vadisi içindeki projede 40 metrekare ile 72 metrekare arasında 5 farklı daire tipi bulunuyor.

 

Şehrin merkezindeki lokasyonuyla iş yerine yakın ev arayan bekar ve yeni evli genç çiftlere, beyaz yakalılar ile yatırım yapmak isteyenlerin aranan adresi olmaya aday Hayat Tepe Suites, daire sahiplerine özgürce yaşam sunacak her türlü konfor ve altyapı ile öne çıkıyor. Şehrin sosyal ve kültürel dokusunun içinde yer alan proje, terasındaki havuzu ile de gökyüzünde ‘havuz keyfi’ yaşatacak. Spor salonunda sağlıklı ve fit bir yaşamın fırsatı yakalanırken, sosyalleşme alanları ile de günün yorgunluğundan uzaklaşıp keyifli anlar yaşanabilecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER