Anasayfa >

Süren Projeler >

Ege Yapı Batışehir ile Emlak Konut satış birincisi oldu!

Ege Yapı Batışehir ile Emlak Konut satış birincisi oldu!

13 Nisan 2015 Pazartesi, 12:06:35
Ege Yapı Batışehir ile Emlak Konut satış birincisi oldu!
Emlak Konut Ege Yapı Batışehir projesi ile Mart ayında satış birincisi oldu…

Gayrimenkul sektörünün lider markalarından EgeYapı Group, Mart ayında sadece Batışehir projesinden gerçekleştirdiği 213 adet bağımsız bölüm satışı ile en çok satış yapan marka oldu. emlak Konut GYO tarafından yayınlanan Mart ayı raporunda satış ve hasılatta birinci olan EgeYapı Group, 213 adet bağımsız bölümün satışından 115 milyon 563 bin 707 TL gelir elde etti.

 

Bağcılar’da hayata geçirilen ‘’Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi’’ ödüllü Batışehir ve Anadolu Yakası’nın iş ve yaşam merkezi Kartal’da konumlanan Pega Kartal projeleri ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandıran EgeYapı Group, emlak konut GYO projeleri arasında Mart ayında en çok bağımsız bölüm satışı gerçekleştiren marka oldu.

 

Emlak Konut GYO’nun aylık satış adetlerini açıkladığı raporlarda Mart ayı verileri doğrultusunda satış adedi ve satış cirosu birincisi olan EgeYapı Group, 213 adet bağımsız bölümün satışından 115 milyon 563 bin 707 TL gelir elde etti.

 

Ayrıcalıklı yaşamın başladığı Batışehir,  yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor…

 

EgeYapı Group’un EPP iş birliği, Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle Bağcılar’da hayata geçirdiği Batışehir projesinde bulunan 3 bin 266 adetten yüzde 80’inin satışı tamamlandı, 2.000’den fazla konutun tesliminin yapıldığı projenin, en dikkat çeken son etabı Loca’da da satışlar devam ediyor.  Yaklaşık 5000 kişinin yaşamaya başladığı Batışehir’de 1+0’dan 4,5+1’e kadar farklı tipte konut ve rezidanslar, Four Points By Sheraton Hotel, nitelikli A+ ofisler, Doğa Koleji Oxford Quality School, seçkin markaları barındıracak mağaza ve dükkanların bulunduğu BatıCadde, spor salonları ve geniş peyzaj alanları bulunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER