Anasayfa >

Süren Projeler >

Mustafa Denizli Avrupark Bahçekent’in reklam yüzü oldu!

Mustafa Denizli Avrupark Bahçekent’in reklam yüzü oldu!

07 Nisan 2015 Salı, 10:21:57
Mustafa Denizli Avrupark Bahçekent’in reklam yüzü oldu!
Mustafa Denizli Avrupark Bahçekent’in reklam yüzü oldu. Avrupark Bahçekent projesi yoğun talep görüyor…

Türk futbolunun kahini Mustafa Denizli, şimdilerde rol aldığı bir reklam filmiyle adından söz ettiriyor. Filmde toprak sahada futbol oynayan bir çocuğu keşfeden Denizli, “Yıldızlar uzakta değil gözümüzün önünde. Benim işim onları keşfetmek. Avrupark Bahçekent de böyle bir yer. Gelecekte İstanbul’un yıldızı olacak” diyor.

 

Türk futbol dünyasına kazandırdığı genç yetenekler ve doğru tahminleri nedeniyle “Kahin” lakabıyla anılan Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin, en yeni keşfi bir konut projesi oldu. Ünlü teknik direktör keşfettiği son yıldız olan Avrupark Bahçekent’in reklam filminde rol aldı. Avrupark Bahçekent’in reklam filmi 8 Nisan Çarşamba gününden itibaren gösterilmeye başlanacak. Filmde toprak sahada futbol oynayan bir çocuğu keşfeden Denizli, “Yıldızlar uzakta değil gözümüzün önünde. Benim işim onları keşfetmek. Avrupark Bahçekent de böyle bir yer. Alt yapısıyla, sosyal olanaklarıyla ve konumuyla gelecekte İstanbul’un yıldızı olacak”  diyor.

 

 

Avrupark Bahçekent yoğun ilgi gördü

Ünlü spor adamı Mustafa Denizli’nin adından bahsettiği Avrupark Bahçekent, yakın gelecekte İstanbul’un en hızlı prim yapacak lokasyonlarından Bahçekent’te inşa edilecek. Cihan İnşaat tarafından emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Avrupark Bahçekent’te 1.394 konutun yanı sıra 86 adet dükkan bulunuyor. Talep toplama döneminde yoğun ilgi gören projede 1+1’den 4+1’e farklı tip ve büyüklüklerde daireler yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER