Anasayfa >

Süren Projeler >

Fer Yapı Mai Residence ‘ta ödemeler bir yıl sonra! Peşinat yok!

Fer Yapı Mai Residence ‘ta ödemeler bir yıl sonra! Peşinat yok!

24 Mart 2015 Salı, 12:20:24
Fer Yapı Mai Residence ‘ta ödemeler bir yıl sonra! Peşinat yok!
Fer Yapı Mai Residence ‘ta ödemeler bir yıl sonra yapılabiliyor. Peşinat ve ara ödeme olmadan ödeme yapılabilen Mai Residence projesinde yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

Geliştirdiği finansal çeşitlilik modelleriyle dikkat çeken FerYapı, İstanbul’un gelişim potansiyeli en yüksek bölgelerinden Kartal’da inşa ettiği Mai Residence’da doğru yatırım yapmak isteyenler için ‘Yok Artık’ dedirten bir kampanya başlattı. Peşinat ve ara ödemenin olmadığı Adalar manzaralı projede ödemeler bir yıl sonra başlıyor.

 

FerYapı, Kartal’da inşa ettiği Mai Residence’da karlı yatırım yapmak isteyenler için yeni bir kampanyaya imza attı. ‘Yok Artık’ dedirten kampanya, peşinatsız ve ara ödemesiz ev sahibi olma imkanı tanıyor. Yüzde 1 KDV ile de avantaj sağlayan kampanya kapsamında yüzde 25 oranındaki peşinat Mart 2016’da ödenebiliyor, geri kalan yüzde 75’i ise banka kredisiyle ödemek mümkün. Mai’den gayrimenkul alanlar isterlerse kredi taksitlerini ödemeye bugün başlayabilir isterlerse 1 yıl öteleyebilir. Ve yine aylık sabit taksit ödemeleri de bir yıl sonra yani Mart 2016’da başlıyor.

 

Kampanya kapsamında FerYapı kalitesiyle ve imzasıyla Kartal’da yükselen ve Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken Mai’de 1. blokta teslimatlar başladı. 2. blok için belirlenen teslimat tarihi eylül olarak planlandı. Marmara Denizi’ne hakim manzarası ve ferah tasarımıyla dikkat çeken Mai Residence’da 1+1 ünitelerin peşin satış fiyatı 298 bin TL’den başlıyor. 2+1 ünitelerin başlangıç fiyatı ise minimum 329 bin TL olarak belirlendi.

 

Muhteşem deniz manzarası

 

Mai Residence, İstanbul’un yatırım ve yaşam değeri gün geçtikçe yükselen değeri Kartal’da yükseliyor. Muhteşem deniz ve Adalar manzaralı proje, Kartal metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde E-5 karayolu üzerinde yer alıyor. Son kullanıcı ve yatırımcılardan ilgi gören Mai Residence, fitness salonu, çok amaçlı salon, VIP lounge, kafeler ve mağazalar, concierge hizmetleri, havuz, çocuk oyun alanları, hobi alanları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, depo alanları ve her katta kat bahçesi gibi yaşama değer katacak ayrıcalıkları da bünyesinde barındırıyor.

 

Hem yatırımcı hem de kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Mai Residence, doğru lokasyonu, konumlanması, dikkat çekici manzarası ve her geçen gün artan yatırım potansiyeliyle şehre de değer kazandıracak bir proje olarak yükseliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER