Anasayfa >

Süren Projeler >

Metropol İstanbul ‘da kadınlara özel fırsatlar!

Metropol İstanbul ‘da kadınlara özel fırsatlar!

06 Mart 2015 Cuma, 13:09:38
Metropol İstanbul ‘da kadınlara özel fırsatlar!
Metropol İstanbul ‘da 8 Mart Dünya Kadınlar Günün'nde kadınlara özel fırsatlar sunuluyor...

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içerisindeki tek özel gayrimenkul projesi Metropol İstanbul, hayatımızın her anına değer katan kadınlarımız için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlarımıza özel fırsatlar sunuyor.

 

Metropol İstanbul'dan 8 Mart'ta konut sahibi olmak isteyen kadınlara yakut pırlanta tasarımlı yüzük hediye ediliyor. Aynı zamanda konut fiyatlarında da uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

emlak Konut GYO güvencesiyle Varyap - GAP İnşaat Ortak Girişimi tarafından İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içinde ticareti, finansı, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştirici özellikleri ile farklılaşan özel gayrimenkul projesi olarak inşa edilen Metropol İstanbul,  7-8 Mart 2015 tarihlerinde satış ofisini ziyaret eden kadınlarımızı sürprizler ve ikramlarla ağırlayacak.

Dünya Kadınlar Günü’nde toplumumuzun birleştirici unsuru ve en büyük değeri hak ettiğine inandığımız kadınlarımıza, bu tarihlerde Metropol İstanbul’dan talep edecekleri konut alımlarında ise çok özel avantajlar ve hediyeler sunacak.

Rezidans, açık-kapalı alışveriş merkezi, ticari ofisleri, rekreasyon alanları ve dahasıyla kendi sınıfında dünyanın önde gelen karma projelerinden biri olan Metropol İstanbul, toplumsal katmanlarımızın her alanında daha çok söz sahibi olmasını desteklediği kadınlarımıza yönelik ayrıcalıklarını, önümüzdeki dönemde de devam ettirecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER