Anasayfa >

Süren Projeler >

İş GYO Manzara Adalar 3 boyutlu versiyonu!

İş GYO Manzara Adalar 3 boyutlu versiyonu!

26 Şubat 2015 Perşembe, 14:22:15
İş GYO Manzara Adalar 3 boyutlu versiyonu!
İş GYO Manzara Adalar 3 boyutlu versiyonunu görebilirsiniz.

İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da stüdyo dairelerden 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli alanlardan oluşan farklı seçenekleriyle Manzara Adalar’ın internet üzerindeki 3 boyutlu versiyonu projenin kusursuzluğunu gözler önüne seriyor.  Proje ayrıca herkese uygun ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor. 

 

 

İş GYO Manzara Adalar foto galeri için tıklayınız!

 

İş GYO’nun, başyapıtlardan oluşan portföyünün yeni üyesi olan Manzara Adalar, internette 3 boyutlu olarak gezilebiliyor. Proje maketini online hale getiren, bu uygulama, Manzara Adalar’ı haritadaki gerçek konumunda ve tüm detaylarıyla internet üzerinden sergiliyor.

 

 İş GYO Manzara Adalar Kartal 3 boyutlu görselleri için tıklayınız!

 

 

Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen uygulama sayesinde Manzara Adalar’dan daire almak isteyenler, sanal ortamda, projeden beğendikleri tipte konutun kat planlarının içine girip, dairenin odaları içinde gezebiliyor. Böylece evlerinin bittiğinde nasıl olacağını hayal etmek yerine, bugünden birebir görme şansı buluyor.

 

 

Stüdyo dairelerden 5+1 dairelere kadar farklı konut seçeneklerine sahip olan ve ikisi ofis, toplam beş blok ve ticari ünitelerden oluşan Manzara Adalar hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.manzaraadalar.com.tr’yi, projeyi 3 boyutlu gezmek isteyenler ise  http://3dkonut.com/manzara-adalar/projesi linkini ziyaret edebilirler.

detaylı bilgi için tıklayınız!

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER