Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş Liva hemen teslim daireleri yüzde 15 indirimle!

Sinpaş Liva hemen teslim daireleri yüzde 15 indirimle!

26 Şubat 2015 Perşembe, 11:36:08
Sinpaş Liva hemen teslim daireleri yüzde 15 indirimle!
Sinpaş Liva hemen teslim daireleri yüzde 15 indirimle alıcılarını bekliyor. Sinpaş Liva daire fiyatları ise 358 bin 500 TL’den başlıyor…

Gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş Yapı’nın, İstanbul Anadolu yakasında yeşil ve mavi ile iç içe bir yaşam sunan Liva projesinde bahara özel fiyatlardan faydalanmak için fırsatı kaçırmayın. Farklı konseptlerde adaları, sandal keyfi yapabileceğiniz gölleri, şelaleleri, hobi akademisi, dinlenme terasları, kış bahçeleri, yüzme havuzu ve daha bir çok sosyal ayrıcalıklarıyla fark yaratan Liva projesinde, avantajlı ödeme planı alternatifleri ve %15 erken bahar indirim fırsatı kampanyası ile göl manzaralı eviniz hazır! Hemen teslim avantajı ile birlikte Sinpaş Liva’ya bahar erken geldi.

Gayrimenkulde tecrübesi, her biri birbirinden farklı konspette, yenilikçi projeleriyle liderliği üstlenen Sinpaş’ın, İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Sultanbeyli’de yükselen Liva Turkuaz projesinde, birinci ve ikinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte yaşam başladı.

Yakın güzergahtaki üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile her geçen gün değeri artan bölgede tamamlanan ilk proje olan Liva Turkuaz projesinin ardından pek çok konut firması da bölgeye yatırım yaptı. Sinpaş Liva Turkuaz, doğal gölet alanları, pembe ve yeşilin hâkim olduğu peyzajı ve evlerinin hemen yanı başında çocukların kendilerini geliştirebilecekleri, yetişkinlerin ise keyifli vakit geçirebilecekleri Hobi Akademisi, göl kenarında yer alan yürüyüş parkurları, kış bahçeleri ve pek çok sosyal aktiviteyi barındıran olanakları ile fark yaratıyor.  Yetişkinler ve çocuklar için kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, saunalar, Türk hamamı ve birçok ayrıcalık Liva’da buluşuyor.

Liva sakinleri, projenin ortasındaki biyolojik gölet üzerinde konumlanan farklı temalara sahip adalar ve kış bahçelerinde yaz-kış açık havada oturmanın keyfine varırken, göl kıyısında keyifli

yürüyüşler de gerçekleştirebilecekler. Toplam 17 bin 600 metrekarelik yeşil alan 5000 m2  doğal  göletin yer aldığı bir çok bitki ve ağaç barından rengarenk peyzajı  ile doğanın en güzel renklerine ev sahipliği yapıyor.

 

Liva’da % 15 erken bahar indirimi avantajı ve cazip ödeme planı alternatifleri

Liva’da cazip ödeme planı alternatifleri ile birlikte, %15 erken bahar indirimi fırsatı kampanyası da uygulanıyor . Erken bahar fiyatları avantajıyla Liva’da örneğin; 2+1 panoromik göl manzaralı daireyi, 421.500 TL yerine 358.500 TL’den başlayan fiyatlar ile almak mümkün! Hayallerinizdeki 3+1 panoromik göl manzaralı daireye ise, 508.100 TL yerine 431.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız!

Liva Proje Künyesi:                                                                                                          

 

Proje ismi                                             : Liva

Firma                                                    : Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.           

Konum                                                  : Sultanbeyli - İstanbul

Toplam Arazi                                       : 52.006 metrekare

Toplam Konut                                     : (Liva İstanbul) Birinci etap konut sayısı:  349 ve (Liva Turkuaz) 2. etap konut sayısı: 526  - Toplam konut : 875

Konut tipleri                                        : 2+1, 3+1,  3,5+1

Fiyat Aralığı                                          : 421.500 TL- 695.200 TL

Teslim Tarihi                                        : Nisan 2015

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER