Anasayfa >

Süren Projeler >

Yeşilyurt İnşaat’tan 1000 TL’lik kira yardımı kampanyası!

Yeşilyurt İnşaat’tan 1000 TL’lik kira yardımı kampanyası!

08 Aralık 2014 Pazartesi, 13:03:25
Yeşilyurt İnşaat’tan 1000 TL’lik kira yardımı kampanyası!
Yeşilyurt İnşaat, Still İstanbul Diamond’dan konut alan ve proje teslimine kadar başka bir yerde kirada oturan yatırımcıların aylık kira bedellerinin 1000 TL’sini karşılıyor.

Günümüze gelene kadar Beştepe Konakları, Dream City, Rüya Kent, Still İstanbul ve Stillistanbul Comfort gibi nitelikli konut projelerini hayata geçiren Yeşilyurt İnşaat, şimdilerde Still İstanbul Diamond projesi ile adından söz ettiriyor. Butik projeler inşa eden ve bu tutumunu devam ettirecek olan firma, Still İstanbul Diamond’da da geleneği bozmuyor. Kurtköy’de yükselen proje, 214 konuttan meydana geliyor.

Aylık 1000 TL kira yardımı
Yeşilyurt İnşaat, sektörde örneğine az rastlanacak bir kampanya ile dikkatleri üzerine çekiyor. Still İstanbul Diamond projesinden 2+1 tipinde konut alan ve teslim tarihine kadar başka bir yerde kirada oturan yatırımcıların aylık kira bedellerinin 700 TL’sini; 3+1 tipinde konut alanların kira bedellerinin ise 1000 TL’sini karşılayan firma; bu uygulama ile satışlarına da hız katıyor. Yatırımcıların projeye teşvik edilmeleri için geliştirilen ve büyük ilgi ile karşılanan bu kampanya ile projedeki satışların yüzde 40’ı tamamlanmış durumda… Konuyla ilgili bilgi veren Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, “1000’lik kira yardımı kampanyamız konut alıcıları için cazip bir fırsat oluşturdu. Bu sayede insanlar etraflarındaki kişileri de projemize yönlendirmeye başladı. Bu ve buna benzer uygulamalarla satışlarımızı hızlandırarak, yeni projeler için çalışmaya başlamayı hedefliyoruz” dedi.  
 
Yüzde 40 prim getirisi
Sabiha Gökçen Havaalanı’na 2.5 km uzaklıkta yükselen projenin gerek konumu gerekse sahip olduğu avantajları sayesinde tamamlandığında yüzde 40’lara varan prim yapacağının altını çizen Yeşilyurt, projenin yükseldiği lokasyon hakkında; “Still İstanbul Diamond projesi, bulunduğu mevkii ve ulaşım ağına olan yakınlığı ile ayrıcalıklı bir konumda yer alıyor. Projemiz, Sabiha Gökçen Havalimanı‘nın yanı sıra ViaPort Alışveriş Merkezi’ne, Pendik Marina’ya ve TEM otobanına olan yakınlığı ile hayatın merkezinde olmanızı sağlıyor” diye konuştu.

Anadolu Yakası’nın gün geçtikçe gelişen ve değerlenen bölgesi Kurtköy’de 64 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Still İstanbul Diamond, AVT Mimarlık’tan Ayhan Yıldız imzası taşıyor. 10 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 29 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 577 metrekare büyüklüğünde sosyal tesis alanı bulunuyor. Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan Still İstanbul Diamond’da 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konut yer alıyor. İnşaatına 2014 yılının Ağustos ayında başlanan projenin, 2015 yılının Aralık ayında teslim edilmesi hedefleniyor.

Yüzde 5 peşinat
Projede alanları 57 ila 82 metrekare arasında değişen 1+1’ler; 86 ila 119 metrekare arasında değişen açık mutfaklı 2+1’ler; 107 ila 119 metrekare arasında değişen 2+1’ler ve 140 ila 156 metrekare arasında değişen 3+1’ler yer alıyor.  Fiyatların 209 bin TL’den başlayarak 555 bin TL’ye kadar yükseldiği projede minimum yüzde 5 peşinatla 24 ay sıfır faiz kampanyası uygulanıyor. Bunun yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 10 indirim ve dileyen müşteriler için 120 aya kadar vade imkânı sağlanıyor.

Zengin sosyal donatılar
Sosyal alanlarında; fitness center, açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları (bilardo-masa tenisi-langırt v.b.), basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, kafe, çocuk oyun alanları, park, ve trombolin bulunan Still İstanbul Diamond’da, 214 araç kapasiteli kapalı otopark ve misafir otoparkı da mevcut.


2015’e hızlı gireceğiz
Önümüzdeki yıl yapacakları projelerle ilgili de bilgi veren Metin Yeşilyurt, “2015’te İstanbul ve Zonguldak’ta projeler geliştireceğiz. İstanbul’da ağırlıklı olarak Kurtköy bölgesinde olacağız. Kurtköy’deki projemiz yaklaşık 200 konuta ve 65 milyon yatırım değerine sahip olacak. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde üretime; ocak ayında ise satışlara start vermeyi planlıyoruz. Zonguldak’taki projemiz ise 250 konuta ve 90 milyon yatırım değerine sahip olacak. Bu projemize ise 2015 sonu gibi başlayacağız” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER