Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş Altınoran ve Liva projelerinde faiz yok! Banka kredisiz!

Sinpaş Altınoran ve Liva projelerinde faiz yok! Banka kredisiz!

24 Kasım 2014 Pazartesi, 11:48:42
Sinpaş Altınoran ve Liva projelerinde faiz yok! Banka kredisiz!
Sinpaş Yapı’nın “Türkiye için ev almanın tam zamanı” sloganıyla başlattığı ve yoğun ilgi gören 40. yıl kampanyası İstanbul’daki Liva ile Ankara’daki Altınoran projelerinde, vade farksız, ara ödemesiz ve banka kredisiz cazip alternatifler ile ödeme planları sunuluyor…

Sinpaş’ın 40. yılına özel başlattığı kampanyası çok büyük bir ilgiyle karşılanırken, kampanya dahilinde İstanbul’daki Liva ile Ankara’daki Altınoran projelerine avantajlı ödeme planları ile sahip olmak için birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor. Türkiye’nin temalı en büyük yaşam projesi Altınoran’ın kalbinde bulunan meydan manzaralı home Office ve rezidanslar, % 1 KDV avantajı ve 40. yıla özel ödeme planları ile sahiplerini bekliyor. Anadolu yakasının yükselen değeri Sinpaş Liva’da ise göl manzaralı 3 ay sonra teslim  ve , % 1 KDV avantajlı daireler özel ödeme planları ile dikkat çekiyor.

 Sinpaş’ın 40 yılın fırsatını sunduğu kampanyasını duyurmasıyla tüm projelerin satış ofisleri yoğun bir ziyaretçi akınına uğramış, call center kilitlenmişti.

% 20 Peşin 50 Ay Vade

Gayrimenkulde tecrübesi, uzmanlığı, özgün ve yenilikçi projeleriyle liderliği üstlenen Sinpaş, 40. yaşını kutlarken açıkladığı kampanyasında, “Hayalinizdeki eve,  % 20 peşin, 50 ay vade ile sahip olun” diyor.

 Bu ödeme seçeneğine göre  Türkiye’nin en büyük temalı yaşam projesi Altınoran’da örneğin 1+1 home office’in , 82.000 TL ‘sini peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 6.560 TL’lik 50 eşit taksit ile yapabilirsiniz!

İstanbul Anadolu yakasının yükselen değeri Sinpaş Liva’da ise bu ödeme seçeneğine göre örneğin  3+1 dairenin, 95.200 TL’sini peşin ödeyip, kalan ödemeyi ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 7.616 TL’lik 50 eşit taksit ile almak mümkün!

% 30 Peşin 60 Ay Vade

Bu ödeme seçeneğine göre  Türkiye’nin en büyük temalı yaşam projesi Altınoran’da örneğin 1+1 home office’in, 123.000 TL ’sini peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 4. 783 TL’lik 60 eşit taksit ile almak mümkün!

Sinpaş Liva’da ise bu ödeme seçeneğine göre örneğin 3+1 dairenin, 142.800’sini peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 5.333 TL’lik 60 eşit taksit ile evinizi alabilirsiniz.

Yarısı Peşin Yarısı 80 Ay Vade

Küçük küçük taksitler ile ev almak isteyenler için bu ödeme seçeneğine göre Altınoran’da örneğin 1+1 home office’in 205.000 TL’sini peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 2.566 TL’lik 80 eşit taksite bölebilirsiniz.

Sinpaş Liva’da ise bu ödeme seçeneğine göre örneğin 3+1 dairenin, 238.000 TL’sini peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 2.975 TL’lik 80 eşit taksite bölebilirsiniz.

Peşinatsız 40 Ay Vade

Peşinat ödemek istemeyenler için bu ödeme seçeneğine göre Altınoran’da örneğin 1+1 home office’e ayda 10.250 TL’lik vade farksız 40 eşit taksit ile sahip olabilirsiniz.

Sinpaş Liva’da ise bu ödeme seçeneğine göre 3+1 daireye ayda 11.900 TL’lik vade farksız 40 eşit taksit ile sahip olabilirsiniz.

Bulundukları bölgeye değer katan iki proje: Altınoran ve  Liva

Kampanya kapsamında yer alan ve Türkiye’nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde, Eylül ayında birinci kısımın  teslimiyle birlikte yaşam başladı. Yılın 12 ayı kayak yapma imkanı sunacak Kayak Vadisi, Ankaralıların yeni buluşma noktası Meydan, projenin ortasında yer alan gölü, alışveriş alanları, gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatacak Skywalk gibi donatılarıyla Ankara’nın yeni cazibe merkezi olarak yükselen Altınoran’da!

İstanbul’un Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Sultanbeyli’de yükselen Sinpaş Liva Turkuaz’da da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte yaşam başladı.         Yakın güzergahtaki üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile, her geçen gün  değeri artan bölgede  tamamlanan ilk proje olan Liva Turkuaz   projesinin ardından  pek  çok konut firması da bölgeye yatırım yaptı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER