Anasayfa >

Süren Projeler >

Mai Residence 3 bin 500 TL taksitle! Ödemeler 1 yıl sonra!

Mai Residence 3 bin 500 TL taksitle! Ödemeler 1 yıl sonra!

17 Kasım 2014 Pazartesi, 10:28:36
Mai Residence 3 bin 500 TL taksitle! Ödemeler 1 yıl sonra!
Fer Yapı Mai Residence projesinde 3 bin 500 TL’den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor. Kredi taksitleri ise bir yıl sonra ödemeye başlandığı Mai Residence ‘ta ilk teslimlerin Mart 2015’te ikinci teslimlerin ise Eylül 2015’te yapılması planlanıyor.

Mai Residence’da ev sahibi olmak isteyenler bugün 3.500 TL ile evini seçip, adalar ve deniz manzaralı evlerine taşınınca kira öder gibi kredi taksitlerini ödemeye başlayacaklar. Peşinatın kalan kısmını ise teslime kadar istedikleri zaman ödeme şansına sahipler.

Kampanya ve teslim tarihinin yaklaşmasıyla birlikte satışlarda ciddi bir artış gerçekleşti. Gerek mimari tasarımı, gerekse bünyesinde barındırdığı sosyal imkânlarla bölgede fark yaratan projede uygulanan kampanya, satışların artmasında kritik rol oynadı. ‘Doğru Yerde Doğru Proje’ felsefesiyle bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerde yüzde yüz başarı yakalayan FerYapı, müşterilerine sunduğu finansal ödeme planlarıyla ve ödeme kolaylıklarıyla da yatırımcısının takdirini kazanıyor. Değeri her gün artan Mai’de KDV’nin yüzde 1 olması da bir avantaj sağlıyor. 

 

Mai Residence’ta deniz durduğu sürece manzaranız olacak, E5 durduğu sürece yatırımınız değer kazanacak!

 

Anadolu yakası metrosunda, Kartal durağına yürüyerek 10 dakika mesafede olan Mai Residence hem denize hem de E5’e komşu olma özelliğini hiç yitirmeyecek. Mai Residence sakinleri, evlerinde adalar manzarasının keyfini çıkarırken, bir FerYapı klasiği olan geniş imkânlı sosyal aktivite alanlarından da faydalanabilecek

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER