Upcity Flats

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / KARTAL
Teknik Yapı

Satış Merkezi 216 444 10 08

Upcity
Adres Uğurmumcu Merkez, Şeyh Şamil Cad. no:15 Kartal / İstanbul
Telefon 0216 475 46 13
Fax 0216 476 14 67
GSM 0530 320 31 56 - 56

Web: www.upcityflats.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Upcity Flats
İnşaat Firması : Teknik Yapı
Toplam Proje Alanı : 120.000 m²
Projedeki Konut Sayısı : 340
Daire Seçenekleri : 1+1, 2+1, Stüdyo
Metrekare Aralığı : 33 m2 - 98 m2
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında

Upcity, İstanbul’un yeni ve modern yerleşim merkezlerinden Kartal Uğur Mumcu’nun tam ortasında, Anadolu yakasının oksijen deposu Aydos Ormanları’nın yanında yükseliyor. Yaşam kalitenizi yükseltecek Upcity Flats, bölgenin en büyük, en kapsamlı alışveriş merkezi Upcity Center ve son olarak konforlu yaşamın yeni adresi Upcity Residence’tan oluşan bu yeni yaşam merkezi, 36 yılı aşan Teknik Yapı güvencesiyle beğeninize sunuluyor.

Küçük ama eksiksiz bir şehir gibi...

Sadece yemyeşil doğaya değil Tem ve E5’e bağlantılarıyla şehir merkezine de çok yakın olan Upcity, şehirden çok uzaklara kaçmadan stresten kaçabilmenizi sağlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na birkaç dakika mesafede bulunan Upcity projesi, sık sık seyahate çıkanlar için de oldukça avantajlı bir konumda.

İçerisinde bölgenin ilk rezidansını, ilk alışveriş merkezini barındırması dışında birçok öncü özelliğe sahip Upcity projesi, sunduğu ayrıcalıklı hizmetler, kapalı otopark ve yüzme havuzu gibi artılarıyla da fark yaratıyor.

Upcity Flats
Ailenizle mutlu mesut yaşayabileceğiniz sıcak bir yuva ya da kısa zamanda değerini katlayacak benzersiz bir yatırım… Yeni bir ev alırken aklınızda hangisi olursa olsun, tercihiniz Upcity Flats olsun.  
Çünkü Teknik Yapı kalite ve standartlarıyla donatılmış Upcity Flats’te bir evden beklediğiniz her şeye, hiçbir yerde bulamayacağınız uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz.
Sağlıklı bir yaşam için %74 yeşil alan!
Sağlıklı bir yaşamın kapıları Upcity Flats’le açılıyor. %74 oranındaki geniş yeşil alana sahip Upcity Flats, sizi şehirden koparıp doğaya çekiyor, Kartal Aydos Ormanı’nın yanıbaşında olması sayesinde Aydos Parkı’nda tempolu koşular yapmanıza imkan veriyor. Yani Upcity Flats ile sağlıklı, yemyeşil bir yaşam sizi bekliyor.
Daha iyi bir yaşam için gereken her şey
“Daha iyi bir yaşam için ne istersiniz” diye sorulsa herhalde birçoğumuz huzurlu ve sağlıklı olmayı isteriz. İşte Upcity Flats’in “daha iyi bir yaşam konsepti” de tam bu noktada önem kazanıyor.
Çünkü Upcity Flats’te spor yapmak ya da ev alışverişini halletmek için yollarda zaman kaybetmeniz, sıkışık trafikte gerilmeniz gerekmiyor. İhtiyacınız olan her şeyin yanıbaşınızda olması sayesinde stresten uzak, sağlıklı ve keyifli bir yaşam sürmeniz kolaylaşıyor.
Dahası, temiz hava ve yeşili korumak için planlanmış yeraltı otoparkı, yürüyüş alanları, çocuklarınızın ve sizin güvenliğiniz için günün her saati çalışan güvenlik hizmeti…
Hepsi daha iyi bir yaşam için Upcity Flats’te sizi bekliyor.

Fiyat ListesiSosyal Olanaklar

Açık yüzme havuzu
Çocuk oyun sahası
Fitness Center
Sauna
Buhar odası
Kreş
Bilardo
Masa tenisi
Çok yönlü spor alanları
Her daireye özel kapalı otopark alanı
7/24 güvenlik

 

Tüm Teknik Yapı projeleri gibi UpCity de kaliteli bir yaşamın olmazsa olmazlarını eksiksiz bir şekilde içinde barındırıyor.  Dahası, yürüyüş alanları, spor tesisleri, yüzme havuzu, sauna, buhar odası… Hepsi, boş zamanlarınızı dolu dolu geçirmeniz için UpCity’de sizi bekliyor.

Sağlıklı bir yaşamın kapıları da UpCity’yle açılıyor. Anadolu yakasının oksijen deposu Kartal Aydos Ormanı’nın yanıbaşında yükselen UpCity’de dilerseniz site içindeki yürüyüş yollarında sevdiklerinizle keyifli yürüyüşler yapabilir, dilerseniz Aydos Parkı’nda tempolu bir sabah koşusu yaparak formunuzu koruyabilirsiniz.

Güvenlik

Temiz hava ve yeşili korumak için planlanmış yeraltı otoparkı, çocuklarınızın ve sizin güvenliğiniz için günün her saati çalışan güvenlik hizmeti Upcity Flats'de sizi bekliyor...

Konut Tipleri
Konut Tipi
Konut Adı
Oda Sayısı
Büyüklük
Rezidans
Tip A
2+1
98 m2
Rezidans
Tip A
1+1
64 m2
Rezidans
Tip B
1+1
51 m2
Rezidans
Tip A
Stüdyo
33 m2
Konut Tipi :
Rezidans
Konut Adı :
Tip A
Oda Sayısı :
2+1
Büyüklük :
98 m2
Daha Fazla Göster

Bilgi Talep Formu