Uptwins Deluxe Residence

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / KARTAL
FİYAT ARALIĞI : 178.800 TL - 406.800 TL
Teknik Yapı

Satış Ofisi:
Adres: Soğanlık Orta Mah. Yalnız Selvi Cad. No 38 Kartal
Tel: 216-444 10 08
Web: www.uptwins.com
EMail: info@uptwins.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Uptwins Deluxe Residence
İnşaat Firması : Teknik Yapı
Toplam Proje Alanı : 9.600 m2
Projedeki Konut Sayısı : 312
Daire Seçenekleri : 1+1, 2+1, Stüdyo
Metrekare Aralığı : 39 m2 - 120 m2
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında

Teknik Yapı olarak geleceğin yapılarını tasarlarken, mutluluk inşa etmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden planlama ve yapım aşamasında her ayrıntıya büyük önem veriyoruz.
Uptwins Deluxe Residence işte bu detaylı çalışmanın sonucunda çıkan kusursuz bir Teknik Yapı eseri.
20 katlı 2 rezidanstan oluşan Uptwins Deluxe Residence, %80 yeşil alanıyla ferah, yenilikçi ve modern mimarisiyle göz alıcı, çalışan bireylerin ihtiyaçlarına uygun çözümleriyle fonksiyonel ve sunduğu tüm ayrıcalıklarla elit bir yerleşim merkezi.
Dilerseniz stüdyo, dilerseniz 1+1 tipi her metrekarenin en efektif şekilde kullanıldığı rezidans daireleri… Tercihiniz ne olursa olsun hayatınız Uptwins Deluxe Residence ile bambaşka olacak.

Uzaklara gitmeden şehrin kalabalığından uzaklaşmak istiyorsanız…
Uptwins Deluxe Residence, İstanbul’un yeni cazibe merkezi Kartal’da yükseliyor. E5 ve TEM’e direkt bağlantısıyla alternatif ulaşım imkanı sağlıyor, Metrobüs ve yapılmakta olan Metro hattıyla da toplu taşımayı kullanarak dilediğiniz yere gidebilme imkanı sağlıyor. Bölgenin en büyük alışveriş merkezinin yanında olması ise evinizin farklı ihtiyaçlarını kolay yoldan sağlamanıza imkan tanıyor.
Modern hayatın tüm gereksinimlerinin hem elinizin hem de evinizin altında olmasını istiyorsanız…
Artık zaman herkes için çok değerli. İşte bu yüzden, Uptwins Deluxe Residence hayatınızı kolaylaştıracak, boş vakitlerinizi dolu dolu yaşamanızı sağlayacak her türlü gereksinimi fazlasıyla sunuyor.
Uptwins Residence’ın eksiksiz yaşam konsepti sayesinde iş çıkışı Fitness Center’da sporunuzu yapabilir, steam room ya da saunada günün yorgunluğunu atabilir, kışın kapalı, yazın ise açık yüzme havuzunda kendinizi serin sulara bırakabilirsiniz.
Ayrıca kendinize daha çok zaman ayırabilmeniz için temizlik hizmetleri, Laundry & Kuru Temizleme, Vale Parking gibi birçok ayrıcalıklı hizmet… Hepsi Uptwins Deluxe Residence’ın benzersiz dünyasında sizi bekliyor.

Sadece özel hayatınıza değil işinize de yarayan bir ev arıyorsanız…
İşimiz hayatımızın bir parçası; zamanımızın da önemli bir paydası.
Özgün mimarisinden, sosyal tesislerine kadar tüm ayrıntıları çalışan bireylerin yaşam hızına ayak uydurmak, hayatlarına konfor katmak için tasarlanmış Uptwins Deluxe Residence, iş hayatınıza keyif katacak çözümleriyle de fark yaratıyor.
İş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz lüks toplantı odaları, işinizle ilgili ya da özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz 360° manzaralı lounge alanları, Uptwins Deluxe Residence’ı bu alanda da benzersiz kılıyor.

Değerini Bilenlere Özel; Uptwins Deluxe Residence
Uptwins Deluxe Residence daireleri, modern yaşam tarzını tercih edenler, azla yetinmeyenler ve geleceğe yatırım yapmak isteyenler için özel tasarlandı.
Modern yaşam tarzının tüm sosyal olanaklarla uyumlu bir şekilde bünyesinde bulunduran Uptwins Deluxe Residence, Kartal’daki değişimin dinamosu haline gelen Teknik Yapı’nın bölgedeki dördüncü projesi oldu. Her zaman olduğu gibi yeşil olgusunu ön planda tutan Teknik Yapı, Uptwins projesinin de yüzde 80’ini yeşil alana ayırdı.
Uphill Court Ataşehir ve Bahçeşehir’den sonra Kartal’da gerçekleştirilen UpLife Park, Uprise Elite ve UpCity ile büyüyen ‘UP’ zincirinin en son halkası Uptwins Deluxe Residence oldu. UP serisinin altıncı halkası Uptwins Deluxe Residence, geleceğin modern ticaret ve yerleşim merkezi yolunda hızla ilerleyen Kartal’da homeoffice olarak kullanmak isteyenler ile tasarruflarını gayrimenkulde değerlendirmek isteyen yatırımcılar için fırsat sunuyor.
Teknik Yapı kalitesinden ve güvenliğinden ödün verilmeden gerçekleştirilen Uptwins Deluxe Residence projesi, emsallerine göre prim avantajına sahip.


Beyaz yakalıların yoğun talebi
Avukatlardan ve bölgede faaliyet gösteren firmalardan talep var. Adliye sarayının yakınında olması nedeniyle avukatlardan ve şehir dışından veya yurtdışından gelen konuklarını ağırlamak için misafir evi yapmak isteyen büyük firmalara hitap eden Uptwins’de stüdyo tipi dairelere ağırlık verildi. Tüm daireler, gerektiğinde Business Center, gerektiğinde homeoffice şeklinde kullanılabilecek teknik alt yapıya sahip olarak tasarlandı.
Uptwins Deluxe Residence projesinde residence hizmetleri, mutlaka yer alacak. Her bloğun tepesinde toplantı odaları olacak. İsteyen daire sahipleri randevu alarak toplantılarını buralarda gerçekleştirebilecek. Ayrıca blokların altında residence hizmetlerini destekleyici mağazalar olacak. Kuru temizleme, kuaför, snack bar, vale parking ve butik restoran gibi mağazalar, kat maliklerine hizmet verecek.

1+1 tipi daireler ağırlıkta
Yaklaşık 13 dönümlük bir arsa içinde yükselecek olan Uptwins Deluxe Residence, iki yüksek blok ve tek katlı ticaret merkezinden oluşacak. Üç ayrı daire tipinden oluşan Uptwins Deluxe Residence bloklarında büyüklüğü 38,71 m² ile 128,92 m² arasında değişen toplam 312 daire bulunacak. Buna ek olarak projede biri büyük olmak üzere toplam 19 ticari birim yer alacak. Hizmet ve alışveriş mağazası olarak faaliyet göstermesi beklenen 18 adet ticari birimlerin büyüklüğü 38,26 – 94,00 metrekare arasında değişirken, büyük ticari birim 427,83 metrekare olarak kiraya verilecek.
2 bodrum, zemin ve 17 normal kattan oluşan ve yaklaşık 60 metre yüksekliğindeki iki blokta bulunan dairelerin 240 tanesi 1+1, 60 tanesi stüdyo ve 12 tanesi ise 2+1 tipinde olacak. Stüdyo dairelerin büyüklüğü 38,71m²-55,47m² arasında, 1+1 tipi dairelerin büyüklüğü 55,47m²-56,59m² arasında değişirken, 2+1 tipi daireler ise 112,33 m² – 128,92 m² arasında olacak.

Sosyal Olanaklar
Modern hayatın tüm gereksinimlerinin elinizin altında olmasını istiyorsanız…

Artık zaman herkes için çok değerli. İşte bu yüzden, Uptwins Deluxe Residence hayatınızı kolaylaştıracak, boş vakitlerinizi dolu dolu yaşamanızı sağlayacak her türlü gereksinimi fazlasıyla sunuyor. Uptwins Deluxe Residence’ın eksiksiz yaşam konsepti sayesinde iş çıkışı Fitness Center’da sporunuzu yapabilir, steam room ya da saunada günün yorgunluğunu atabilir, kışın kapalı, yazın ise açık yüzme havuzunda kendinizi serin sulara bırakabilirsiniz. Ayrıca kendinize daha çok zaman ayırabilmeniz için temizlik hizmetleri, Laundry & Kuru Temizleme, Vale Parking gibi birçok ayrıcalıklı hizmet… Hepsi Uptwins Deluxe Residence’ın benzersiz dünyasında sizi bekliyor.

 

Uptwins Deluxe Residence’ın eksiksiz yaşam konsepti
Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
Fitness Center
Sauna
Steam Room
Basketbol Sahası
Çocuk Oyun alanları
Temizlik Hizmetleri
Laundry & Kuru Temizleme
Business Lounge
Toplantı Odaları
Vale Parking
Her Daireye Özel Kapalı Otopark Alanı
7/24 Güvenlik

Güvenlik

Azla Yetinmeyenlerin Tercihi Olacak
Spor olanakları, business lounge ve toplantı hizmetleri, 24 saat güvenlik ve resepsiyon hizmetleri, kapalı otopark, yeşil alan, kolay ulaşım, yüksek kalite, alışveriş merkezine yakınlık gibi tüm olanakların bir arada olması Uptwins Deluxe Residence'ı azla yetinmeyenlerin tercihi yapacak. Sosyal aktiviteler arasında Teknik Yapı’nın standartlaşan açık havuz yer alacak. Ayrıca blokların altında kapalı havuz, sauna, buhar odası, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, yarım basketbol sahası site sakinlerinin kullanımına açık olacak. Yine Teknik Yapı standardı olan kapalı otoparklarda tüm stüdyo, 1+1 tipi v e 2+1 tipi dairelere ait özel araç park yeri tahsis edilecek. İnşaatına Ağustos 2009’da başlanan Uptwins Deluxe Residence’ın Eylül 2011’de tamamlanması planlanıyor.

Konut Tipleri
Konut Tipi
Konut Adı
Oda Sayısı
Büyüklük
Rezidans
Tip A
Stüdyo
39 m2
Rezidans
Tip B
Stüdyo
44 m2
Rezidans
Tip C
1+1
57 m2
Rezidans
Tip D
1+1
57 m2
Rezidans
Tip B
2+1
120 m2
Konut Tipi :
Rezidans
Konut Adı :
Tip A
Oda Sayısı :
Stüdyo
Büyüklük :
39 m2
Daha Fazla Göster

Bilgi Talep Formu