Anasayfa >

Sektörden Haberler >

İNDER Üyesi 30 Firma Kampanyaya Katıldı!

İNDER Üyesi 30 Firma Kampanyaya Katıldı!

29 Ağustos 2018 Çarşamba, 13:42:03
İNDER Üyesi 30 Firma Kampanyaya Katıldı!
“Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına katılım giderek artıyor. İnder üyesi 30 firma 100’ü aşkın proje ile dev kampanyaya katılım kararı verdi. İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, “İnder olarak 2018’i ‘kar’ değil ‘ar’ yılı olarak görüyoruz” dedi…

Yeni konut kampanyası bugün başladı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle hayata geçirilen kampanyaya katılım giderek artıyor. Son olarak İnder üyesi 30 firma 100’ü aşkın proje ile kampanyaya katıldığını duyurdu. emlak Konut GYO’nun şartlarını kendi özel projelerine uyarlayan üyelerimizin bazıları taksitlendirmeyi kendi bünyelerinde yaparken bazı üyelerimiz anlaşmalı bankalarla 120 ay ve 0.98 faiz imkanını sunacaklar.

Dernek olarak 2018’i ‘kar’ değil ‘ar’ yılı olarak görüyoruz diyen İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, “Bugün burada, bu masadaki inşaat sektörünü temsil derneklere bağlı her üyenin özveriyle desteklediği bu kampanya ile alım gücü zayıflayan vatandaşlarımıza sıcak bir yuva sağlayacağız” dedi.
 
KAMPANYA SONRASI ÜYELİK TALEBİ GELMEYE BAŞLADI
“Türkiye İçin Kazanç Vakti” sloganı ile bugün başlayan kampanyanın ardından Türkiye’nin birçok yerinden İNDER’e üyelik talepleri gelmeye başladığını belirten Durbakayım, "Gelen taleplerin amacı; kampanya ile konut satmaktan ziyade, Türkiye ekonomisine yapılan saldırıya karşı oluşturduğumuz güç birliğine destek vermek içindi" diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 01 Eylül 2018 Cumartesi, 09:23 Ergene ulasta varmı böyle kampanya CEVAPLA
DİĞER HABERLER