Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Konutta Yeni Kampanya 27 Ağustos’ta Başlıyor!

Konutta Yeni Kampanya 27 Ağustos’ta Başlıyor!

20 Ağustos 2018 Pazartesi, 11:14:56
Konutta Yeni Kampanya 27 Ağustos’ta Başlıyor!
Konutta yeni kampanya bayram sonrası yani 27 Ağustos’ta başlıyor. Yeni konut kampanyası kapsamında 120 ay yüzde 0,98 faizle konut sahibi olma imkanı sunulacak. En az bir ay sürmesi planlanan kampanya kapsamında peşinatlar da yüzde 10’a çekilecek…

Konutta yeni kampanya 27 Ağustos 2018’de başlıyor. Yeni konut kampanyası ile faiz oranları yeniden yüzde 1’in altına inecek. Kampanya kapsamında 120 ay yüzde 0,98 faizle konut sahibi olma imkanı sunulacak.

Son dönemlerde artan döviz kuru, faiz oranları ve buna paralel olarak maliyetlerden dolayı durgunlaşan sektörü yeniden canlandırmak için düğmeye basan sektör, bayramdan sonra yeni kampanyaya başlayacak.

Yeni konut kampanyasının 1 aylık bir süre için planlanıyor. Peşinatların yüzde 10’a çekileceği yeni konut kampanyasında KİPTAŞ ve emlak Konut GYO projeleri başta olmak üzere, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER)  ve İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) üyelerinin projeleri yer alacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER