Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Yeni Konut Kampanyasının Detayları Belli Oldu! Bayramdan Sonra Başlıyor!

Yeni Konut Kampanyasının Detayları Belli Oldu! Bayramdan Sonra Başlıyor!

15 Ağustos 2018 Çarşamba, 16:07:23
Yeni Konut Kampanyasının Detayları Belli Oldu! Bayramdan Sonra Başlıyor!
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum dün konut sektöründe yeni bir kampanya başlatacaklarını açıklamıştı. Bugün KONUTDER, GYODER VE İNDER başkanları bir araya gelerek yeni kampanyanın detaylarını konuştu. İşte yeni konut kampanyasının detayları…

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, konutta yeni bir kampanyanın müjdesini dün vermişti. Bugün Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) , İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ve Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) başkanları bir araya gelerek yeni kampanyanın detaylarını konuştu.

BAYRAMDAN SONRA BAŞLIYOR

Yeni kampanya hakkında konuşan Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, kampanyanın bayramdan sonra başlayacağını söyledi.

120 ay vade yüzde 1’in altında faiz oranları ile büyük bir konut kampanyasına başlayacaklarını belirten Elmas, kampanyanın bir ay süreceğini talebe göre süresinin uzatılabileceğini açıkladı. Yeni konut kampanyasına ilişkin detaylar üzerinde çalışmaya devam ettiklerini belirten Elmas, "Faiz oranını yüzde 1'in altına çekeceğiz 0,99 veya 98 olacak. 120 aya varan vade imkanıyla tüketicilerin karşısına çıkacağız. Düşük peşinat ve bir miktar ara ödeme olabilir" dedi.

15 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında benzer bir kampanya yaptıklarını ve bu kampanya ile satışları yüzde 22 artırdıklarını belirten Elmas, “Bayram sonrası için büyük bir kampanya hazırlıyoruz. Faiz oranını yüzde 1'in altına çekeceğiz 0.99 veya 0.98 olacak. 120 aya varan vade imkanıyla tüketicilerin karşısına çıkacağız. Düşük peşinat ve bir miktar ara ödeme olabilir" ifadelerini kullandı.

Yeni konut kampanyasında indirim oranlarını henüz netleştirmediklerini ifade eden Elmas, “Şu anda indirim oranı üzerinde çalışıyoruz. Ara ödemenin de ne kadar olacağı henüz netleşmedi. Netleşen tek şey 0.99-0.98 faiz oranı ve 120 ay vadeyi biz vereceğiz. Ara ödeme ve peşinatlar üzerine çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 21 Ağustos 2018 Salı, 18:07 çok iyi olur. fiyatlar çok yüksek düşünülse alma gücü daha iyi olur CEVAPLA
Misafir - 17 Ağustos 2018 Cuma, 12:55 Fayizler.dussede.asgariucretlecalisan.but.vattandasimizin.evsahibiolmsai.hayyaldenibarettir Lutfen .bizasgariucretlilerinde.faydalnmsinisaglyanin CEVAPLA
Misafir - 17 Ağustos 2018 Cuma, 07:45 300 400 bine ev olmaz zengine ev satıyorlar 150 200 bine verin kalemder kesimde alsın CEVAPLA
DİĞER HABERLER