Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Birkap’la Ayda 640 TL Taksitle Kira Öder Gibi Ev!

Birkap’la Ayda 640 TL Taksitle Kira Öder Gibi Ev!

10 Temmuz 2018 Salı, 09:55:39
Birkap’la Ayda 640 TL Taksitle Kira Öder Gibi Ev!
Birlikte Kalkınma Projesi (BİRKAP), dar ve orta gelirli vatandaşları 4 yılda ayda 640 TL taksitle kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Yurttaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evren Yurttaş, talep toplama sürecinin 30 Temmuz’a sona ereceğini söyledi…

Birlikte Kalkınma Projesi (BİRKAP), dar ve orta gelirli vatandaşları kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Proje kapsamında konut sahibi olup oturmaya başlayanlar 72 ay daha kira öder gibi ayda bin 500 TL ödemeye devam ettiklerinde tapularını alabiliyor.

Yurttaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evren Yurttaş, BİRKAP ile dar ve orta gelirli vatandaşları 4 yılda ev sahibi yaptıklarını söyledi.

AYDA 640 TL TAKSİTLE
Kampanyadan ülke genelinde istenilen her yerde konut sahibi olunabileceğini belirten Yurttaş, “10 bin TL peşin ve ayda 640 TL ödemek suretiyle 4 yılda konut sahibi olma imkanı sunuyoruz” dedi.

Yurttaş BİRKAP kapsamında konut sahibi olmak isteyenlerin 30 Temmuz’a kadar talepte bulunmaları gerekiyor. Başvurular şirkete yapılıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 10 Temmuz 2018 Salı, 18:07 Merhaba,daha geniş bilgi almak isterdim,kira öder gibi daire almak istiyorum Antalya’dan.nasıl neyapmam yada nerden araştırabilirim?bilgi verebilirseniz sevinirim CEVAPLA
DİĞER HABERLER