Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Birevim Peşinatsız Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapıyor!

Birevim Peşinatsız Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapıyor!

28 Haziran 2018 Perşembe, 10:49:38
Birevim Peşinatsız Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapıyor!
Birevim hiç peşinatsız faizsiz ev sahibi yapıyor. Farklı yöntemlerle her gelir grubuna çözüm sunan Birevim peşinat vermeden, ara ödeme yapmadan, faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmaya davet ediyor…

Farklı gelir grubuna yönelik geliştirdiğin çözümler ile ev sahibi yapan Birevim, şimdide hiç peşinatsız, ara ödemesiz, faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmaya davet ediyor.

Türkiye’de peşin para ya da kredi kullanılarak ev sahibi olunabildiğini belirten Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, insanların önceliklerinin kiradan kurtulup kendi evinin sahibi olmak olduğuna dikkat çekerek, peşinat sıkıntısı olanlara ve kredi kullanmayanlara çözüm sunduklarını söyledi.

Birevim’in tasarrufa dayalı tamamen faizsiz hiç ara ödemeden ev sahibi yaptığını belirten Çiftçi, “Böylelikle evinizi hiç fark ödemeden aldığınız için ucuza mal etmiş olursunuz. Hem faiz olmadığı için hem de 240 aya kadar taksit yaptırabildiğiniz için çok düşük taksitler ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Peşinatsız da ev sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz yerden beğendiğiniz bir evi yeni veya ikinci el alabilirsiniz” dedi.

Birevim sistemi hakkında bilgi veren Çiftçi, “Birevim’de ev sahibi olmak isteyenlerin teslim tarihi açısından iki farklı yöntemden yararlanablir. İlk yöntemde (Sıra Tespitli Yöntemler) ev sahibi olmak isteyen kişilere evlerini teslim ederken kullandığı uygulama ‘sıralama’dır. Birevim’de evlerin hemen teslimi yok demek yanlış olacağı gibi, herkesin evinin hemen teslim edildiği söylemi de yanlış olur. 100 kişinin ev sahibi olmak istediğini düşünelim. Bu 100 kişi ilk aydan başlayarak sırayla ev sahibi olurlar. 100 kişinin tamamı Birevim’in uygulamış olduğu yöntemlerle ortalama 50 ay içerisinde ev sahibi olmuş olur. Bir diğer yöntemde ise ev sahibi olmak isteyen bir kişi alacağı evin değerini belirledikten sonra bütçesine göre aylık ödeyeceği taksiti, varsa peşinatı, varsa ara ödemesini belirleyerek teslim tarihini kendisi belirleyebilmektedir. Görüldüğü üzere evinizi, tasarrufa dayalı tamamen faizsiz bir yöntemle almak sizi büyük bir faiz yükünden kurtaracaktır” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER